Мікроскоп Delta Optical BioLight 200. Огляд.

(Код товару 100109-02)
Топ продажів
Огляд
Мікроскоп Delta Optical BioLight 200. Огляд.

Наявність: На складі

Доставимо на протязі 1-2 днів

Знижка 2%

При оформленні замовлення через кошик

Можливість сплати карткою

     Умови оплати

Швидка доставка

Кур‘єром в Києві або Харкові.
Новою Поштою в будь-яке місто Умови доставки.

Контакти:

(066)420-47-08
(063)578-16-08
(096)783-95-75

Подарунок: предметні та покровні скельця

3 431грн.

Мікроскоп Delta Optical Biolight 200 - популярний біологічний мікроскоп для дітей і школярів. На відміну від багатьох дитячих мікроскопів-іграшок, оптичний мікроскоп Delta Optical BioLight 200 має якісну скляну оптику і міцний металевий корпус. Щоб зацікавити дитину спостереженнями, мікроскоп поставляється в комплекті з кількома готовими зразками, а також аксесуарами для препарування.

Біологічний мікроскоп Delta Optical BioLight 200 оснащений традиційним нижнім підсвічуванням для освітлення тонких прозорих об'єктів та їх спостереження методом світлого поля в прохідному світлі зі збільшеннями від 40х до 400х, а також верхнім (бічним) підсвічуванням для спостереження непрозорих зразків методом косого освітлення за мінімального збільшення 40х.

Незважаючи на те, що мікроскоп Delta Optical BioLight 200 - це не професійний, а шкільний мікроскоп, для налаштування різкості він оснащений гвинтами як грубого, так і точного фокусування. Крім того, мікроскоп має координатний предметний столик для акуратного переміщення зразка. Під предметним столиком знаходиться диск з 6 кольоровими світлофільтрами.

Можливі збільшення мікроскопа: 40х, 100х, 400х. Максимальне можливе збільшення - 640х (за умови використання опціонально доступного окуляра 16х).

До комплекту входить:

 • Мікроскоп
 • Окуляр WF10x
 • Блок живлення
 • Транспортна упаковка з ручкою
 • Набір готових препаратів (5 шт.)
 • Предметні скла (5шт.)
 • Покривні скла (5 шт.)
 • Піпетка
 • Пробірка
 • Паличка і голка для препарування
 • Пластиковий бокс для препаратів
 • Матеріал для протирання оптики
Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації без попереднього повідомлення


Дитячий мікроскоп Delta Optical Biolight 200. Огляд.

Якщо Ви шукаєте оригінальний і пізнавальний подарунок для дитини, дитячий мікроскоп допоможе Вам впоратися з поставленою метою. Безсумнівно, дитячий мікроскоп втілює в собі ідею не тільки незвичайною іграшки, але і настільного помічника для веселого і наочного вивчення біології. Дитячий мікроскоп дозволить дитині більш глибоко вивчати біологічну науку, власними очима спостерігаючи зображення найпростіших, тонких зрізів тканин та інших об'єктів, а не тільки малюнки в підручниках і методичках з біології. Крім того, крім захоплюючого хобі вивчення мікросвіту з допомогою дитячого мікроскопа Ви отримуєте можливість більш серйозно підготувати вашу дитину для вступу у вищий медичний заклад.

І сьогодні ми пропонуємо Вам огляд популярного дитячого мікроскопа польської компанії-виробника оптичних приладів Delta Optical – навчального мікроскопа Delta Optical Biolight 200.

Детский микроскоп Delta Optical BioLight 200 Киев, Харьков   Школьный микроскоп Delta Optical BioLight 200

Специфікація мікроскопа Delta Optical Biolight 200:

 • Виробник: Delta Optical (Польща)
 • Біологічний дитячий мікроскоп з поворотною на 360 градусів монокулярну насадкою, кут нахилу під 45 град.
 • Загальне збільшення мікроскопа: 40x - 400x
 • Ахроматичні об'єктиви: 4x, 10x, 40x
 • Окуляри: WF10x
 • Роздільні груба і точна фокусування
 • Верхня і нижня світлодіодні підсвічування
 • Диск з 5 кольоровими фільтрами і одним отвором діафрагми
 • Координатний предметний столик
 • Живлення від мережі 220В

Детский микроскоп Delta Optical BioLight 200 Киев, Харьков   Оптический микроскоп Delta Optical BioLight 200

Недорогий дитячий мікроскоп Delta Optical Biolight 200, безсумнівно, порадує вашу дитину яскравою барвистою поліграфічної упаковкою. Крім того, в комплекті з навчальним мікроскопом Delta Optical Biolight 200 поставляється широкий набір різних аксесуарів для препарування, серед яких:

 • Пробірка
 • Пластиковий пінцет
 • Пластикова піпетка
 • Паличка з препарационной голкою
 • Пластикова паличка
 • Пластикова баночка
 • Наклейки для приготовлених препаратів
 • 5 чистих предметних і покривних скелець
 • 5 готових препаратів (епідерміс цибулі, соснова деревина, стебло бавовни, стовбур двудольного рослини, ніжка мухи)
 • Противопылевый чохол.

Дитячий біологічний мікроскоп Delta Optical Biolight 200 має міцний металевий корпус і відносно невелика вага, завдяки чому він не стане непідйомним для дитини, але і не дозволить йому випадково перекинути мікроскоп. Пам'ятайте, що при роботі з мікроскопом його слід встановлювати на стіл або іншу рівну, зручну для проведення досліджень, поверхню. Висота мікроскопа 29см. Для живлення мікроскопа від мережі використовується мережний адаптер, що йде в комплекті. Працюючи з мікроскопом Delta Optical Biolight 200, Ви маєте можливість використовувати один з трьох режимів освітлення препарату:

 • Світлодіодне підсвічування верхня
 • Нижня світлодіодна підсвітка
 • Верхня і нижня підсвічування одночасно

Для вибору одного з режимів освітлення використовується відповідний перемикач (I, II, III, OFF), розташований в підставі мікроскопа для дитини Delta Optical Biolight 200. Також в основі біологічного мікроскопа Delta Optical Biolight 200 розташоване спеціальне кільце для плавного регулювання інтенсивності освітлення з 8 можливими рівнями. Крім того, для регулювання контрастності Ви можете використовувати спеціальний диск з фільтрами під предметним столиком. Диск має 5 різних кольорових фільтрів (червоний, жовтий, зелений, синій, голубий) і 1 додатковий отвір без фільтра. При виборі типу освітлення, нагадайте дитині, що верхня підсвітка буде корисна при спостереженні непрозорих об'єктів на малих збільшеннях. Тим не менш, це не означає, що дитячий біологічний мікроскоп Delta Optical Biolight 200 може застосовуватися для дослідження великих об'ємних об'єктів, які спостерігають під традиційним стереомикроскопом, в увазі істотно меншого робочого відстані.

Микроскоп Delta Optical BioLight 200 купить в Харькове, Киеве   Биологический микроскоп Delta Optical BioLight 200

Дитячий мікроскоп Delta Optical Biolight 200 має монокулярную насадку з можливістю повороту на 360 градусів. Кут нахилу тубуса становить 45 градусів, що дозволить проводити спостереження з великим комфортом. Для зміни збільшення слід повертати тримісну револьверну голівку з трьома змінними ахроматичними об'єктивами з просвітленою оптикою: 4х (об'єктив з червоною окантовкою), 10х (об'єктив з жовтою окантовкою), 40х (підпружинений об'єктив з синьою окантовкою). У базовій комплектації мікроскопа для дитини Delta Optical Biolight 200 поставляється ширококутний окуляр WF10x з посадковим діаметром 23,2 мм. Лінзи окуляра не просветлены. Діаметр очної лінзи окуляра 16мм. Так, можливі збільшення дитячого мікроскопа Delta Optical Biolight 200: 40х, 100х і 400х. Відмінною особливістю недорогого дитячого мікроскопа Delta Optical Biolight 200 від інших мікроскопів у даній ціновій категорії, безумовно, є скляна оптика, що забезпечує отримання більш чіткого зображення з кращою передачею кольору.

Ще одна перевага дитячого мікроскопа Delta Optical Biolight 200 – координатний предметний столик розміром 9х9см. Зручний координатний столик дозволяє надійно зафіксувати предметне скло з зразком, а також акуратно переміщати зразок по обом осям Х і У в межах 60х15мм, для чого використовуються відповідні ручки з боку предметного столика.

Для наведення на різкість дитячий мікроскоп Delta Optical Biolight 200 має коаксіальні ручки макрометрической і мікрометричним регулювання фокуса. Фокусування виконується підняттям/опусканням предметного столика.

Школьный микроскоп Delta Optical BioLight 200   Купить микроскоп Delta Optical BioLight 200

Оптичні якості навчального мікроскоп Delta Optical Biolight 200, на відміну від дитячих мікроскопів з пластикової оптикою, досить непогані за свою вартість. Є нарікання тільки на зображення об'єктив 40х – проявляються паразитні відблиски, які дещо спотворюють передачу кольору і контрастність зображення. На інших об'єктивах такого ефекту не спостерігається, картинка досить чітка, яскрава. Верхнє підсвічування вдалося використати при спостереженні лапки кімнатної мухи. Причому в об'єктив 4х зображення було дещо гірше, ніж в об'єктив 10х. В об'єктиві 4х при використанні верхній підсвічування з'являлися паразитні відблиски прямо по центру поля зору. В об'єктив 40х при включеній верхній підсвічуванню зображення вже дуже темне і тьмяне, таким чином, застосовувати верхнє підсвічування для даного об'єктива позбавлене сенсу. Резюмуючи за якістю оптики можна виділити наступне:

 • При використанні нижньої підсвічування картинка дуже радує на об'єктивах 4х і 10х; В об'єктиві 40х присутні відблиски.
 • При використанні верхній підсвічування найбільш вдало проявив себе об'єктив 10х. В об'єктив 4х помічені паразитні відблиски, 40х об'єктиві картинка занадто тьмяна.

Сьогодні під навчальним мікроскопом Delta Optical Biolight 200 ми спостерігали поперечний зріз стебла бавовнику, завдяки чому змогли більш детально ознайомитися з волокнами бавовни. Навіть при мінімальному збільшенні мікроскопа в 40х досліджуваний зразок повністю не поміщається в полі зору мікроскопа, і нам довелося переміщати предметне скло за координатного столика, щоб побачити весь зріз і вивчити його форму. В даному випадку ми дуже добре відчули перевагу наявності рухомого координатного столика з усіма його можливими зручностями. Також навіть при мінімальному збільшенні вже помітні багато елементів будови стебла бавовнику. При 100х збільшенні чітко помітні пухка серцевина, що утворює частина первинної ксилеми – протоксилема, ксилема і флоема, клітини склеренхимы, вторинна покривна тканина – перидерма і зовнішня первинна покривна тканина – епідермальна тканина. А ось при використанні 400-кратного збільшення Ви зможете повною мірою оцінити переваги координатного столика, адже, щоб розглянути всі елементи його структури, Вам доведеться переміщати предметне скло по обох осях. У вигляді округлої форми поперечного зрізу і дуже вузького каналу досліджуваного зразка бавовни можна зробити висновок про те, що ми спостерігаємо перезрелое волокно бавовни.

Нижче ми наведемо приклади отриманих фотографій поперечного зрізу стебла хопка за допомогою навчального мікроскопа Delta Optical Biolight 200 і цифрової камери для мікроскопа ScopeTek DCM130E. Як звичайно, ми викладаємо фотографії зменшеного розміру 640х512 пікселів, а щоб розрахувати приблизну загальне збільшення, слід помножити збільшення використовуваного об'єктива на ≈14-15крат.

Delta Optical BioLight 200, ScopeTek DCM130E, cottonПоперечний зріз стебла бавовни, дитячий мікроскоп Delta Optical Biolight 200, цифрова камера для мікроскопа ScopeTek DCM130E, об'єктив 4х, загальне збільшення ≈60х
Delta Optical BioLight 200, ScopeTek DCM130E, cottonПоперечний зріз стебла бавовни, дитячий мікроскоп Delta Optical Biolight 200, цифрова камера для мікроскопа ScopeTek DCM130E, об'єктив 10х, загальне збільшення ≈150х
Delta Optical BioLight 200, ScopeTek DCM130E, cottonПоперечний зріз стебла бавовни, дитячий мікроскоп Delta Optical Biolight 200, цифрова камера для мікроскопа ScopeTek DCM130E, об'єктив 40х, загальне збільшення ≈600х
Микроскоп Delta Optical BioLight 200, Sigeta UCMOS 3100Перо птиці, дитячий мікроскоп Delta Optical Biolight 200, цифрова камера для мікроскопа Sigeta UCMOS 3100 3.1 MP, об'єктив 4х, загальне збільшення ≈60х
Микроскоп Delta Optical BioLight 200, Sigeta UCMOS 3100Перо птиці, дитячий мікроскоп Delta Optical Biolight 200, цифрова камера для мікроскопа Sigeta UCMOS 3100 3.1 MP, об'єктив 10х, загальне збільшення ≈150х
Микроскоп Delta Optical BioLight 200, Sigeta UCMOS 3100Перо птиці, дитячий мікроскоп Delta Optical Biolight 200, цифрова камера для мікроскопа Sigeta UCMOS 3100 3.1 MP, об'єктив 40х, загальне збільшення ≈600х

Як бачите, при микрофотографировании освітлення при максимальному збільшенні вже недостатньо, тому довелося застосувати цифрову обробку зображення. Результат чого Ви і бачите на наведеною картинці.

Отже, підсумуємо все сказане вище. Навчальний мікроскоп Delta Optical Biolight 200 – це недорогий монокулярний біологічний мікроскоп зі скляною оптикою. Дитячий мікроскоп Delta Optical Biolight 200 дозволить Вашій дитині відкрити новий дивовижний мікросвіт, вивчити види рослинних тканин, частини тіла комах і багато іншого. І, незважаючи на деякі зазначені недоліки, дитячий мікроскоп Delta Optical Biolight 200 має і ряд переваг і, безумовно, є кращим вибором у даній ціновій категорії.

Автор огляду (текст і фото): Галина Цехмістро

Купити мікроскопи в Харкові, Києві, отримати консультацію щодо вибору біологічного дитячого мікроскопа і аксесуарів до нього можна в нашому магазині оптики OpticalMarket

Теги: шкільний мікроскоп, дитячий мікроскоп, біологічний мікроскоп, мікроскоп для школярів, навчальний мікроскоп

Гарантійний термін 2 роки
Призначення для дітей • для школярів
Клас біологічні
Тип оптичний
Збільшення 40 - 400х
Конструкція мікроскопу пряма
Насадка монокулярна
Особливість насадки поворотна на 360град. • кут нахилу 45 град.
Стандарт посадки окулярів 23.2мм
Оптична система з довжиною тубуса 160мм
Кількість гнізд у револьверній голівці для 3 об'єктивів
Параметри об'єктивів 4x, 10x, 40x (S)
Класифікація об'єктивів ахромат
Збільшення окулярів WF10x
Фокусування грубе/точне
Предметний столик координатний
Конденсор однолінзовий • не регулюється
Апертурна діафрагма з колесом світлофільтрів
Лінза колектора без польової діафрагми
Особливості комплектації набір аксесуарів і препаратів у комплекті
Освітлення верхнє бічне • нижнє • від світлодіодної лампи
Метод мікроскопії світлого поля в світлі, що проходить • навскісне освітлення
Живлення від мережі 220В
Область застосування навчання

Хороший вариант для начинающего школьника, но потом потребует полной замены!

Понятие микробиологии очень обширное. BioLight 200 подойдет для всего школьного курса биологии, может использоваться в образовательных целях студентами ВУЗов и т.д. Но если речь идет о серьезных лабораторных исследованиях, профессиональном применении в клиниках, паталогоанатомии, цитологических исследованиях и др. - то нет. Данная модель рекомендована для использования школьниками и студентами для изучения микробиологии, и в принципе заслуженно является одним из лучших обучающих микроскопов.

подойдет ли микроскоп для микробиологии

Доставили на следующий день после заказа. Очень оперативно. Микроскоп понравился.  Единственный минус - непонятны расшифровки к препаратам.

Комплектация - отличная. Качество микроскопа - отличное. Можно снимать на камеру смартфона - только нужно стабилизировать смартфон. [b]Микровинты[/b], передвижение препарата, регулировка подсветки, различные варианты подсветки - по всем параметрам это замечательный микроскоп.

Слово "детский", которое используется в описании этого микроскопа - используется зря. Детский - значит игрушка, пластмассовый. Это не об этом микроскопе. Микроскоп ни чем не уступает тому, что мы использовали в университете.

Написати відгук

Рекомендовані товари

Мікроскоп Sigeta Prize-3
Немає в наявності Модель: 101610-04
Мікроскоп Sigeta Nemea
Немає в наявності Модель: 1611-04
Мікроскоп Sigeta Ornea
Немає в наявності Модель: 1640-04
Мікроскоп Carson MS-040
Немає в наявності Модель: 102780-07
Топ продажів
Огляд
Відео
Мікроскоп Delta Optical BioLight 300
Немає в наявності Модель: 104943-02
Огляд
Відео
Мікроскоп Delta Optical BioLight 300 з камерою Delta Optical DLT-Cam Basic 2MP
Немає в наявності Модель: 104944-02
Мікроскоп Vixen SB-500
Немає в наявності Модель: 105044-07
Мікроскоп Vixen SA-300
Немає в наявності Модель: 107277-07
Мікроскоп Vixen SC-700
Немає в наявності Модель: 107278-07
Мікроскоп My First Lab Duo-Scope MFL-06
Немає в наявності Модель: 111472-09
Топ продажів
Огляд
Мікроскоп Sigeta MB-113
2 478грн.
На складі Модель: 111473-04
Мікроскоп Bresser Biorit TP 40x-400x
7 960грн.
На складі Модель: 111481-01
Огляд
Мікроскоп Sigeta MB-120 40x-1000x LED Mono
3 878грн.
На складі Модель: 111566-04
Огляд
Мікроскоп Delta Optical BioLight 500 40x-1000x
Немає в наявності Модель: 111793-02
Огляд
Мікроскоп Sigeta Bionic 64x-640x
3 600грн.
На складі Модель: 111881-04
Мікроскоп Sigeta Bionic Digital 64x-640x з камерою 2MP
5 959грн.
На складі Модель: 111882-04
Мікроскоп Sigeta Prize Novum 20x-1280x в кейсі
4 290грн.
На складі Модель: 111883-04
Мікроскоп Sigeta Prize Novum 20x-1280x з камерою 0.3 MP в кейсі
5 012грн.
На складі Модель: 111884-04
Мікроскоп Sigeta Prize Novum 20x-1280x з камерою 2MP в кейсі
6 689грн.
На складі Модель: 111885-04
Мікроскоп Sigeta Elementary 40x-400x
3 280грн.
На складі Модель: 112471-04
Мікроскоп Celestron Labs CM800 40x-800x
Немає в наявності Модель: 112652-03
Мікроскоп Sigeta MB-140 40x-1000x LED Mono
Немає в наявності Модель: 113343-04
Огляд
Відео
Мікроскоп Sigeta Unity 40x-400x LED Mono
3 526грн.
На складі Модель: 113899-04
Топ продажів
Огляд
Відео
Мікроскоп Sigeta Unity Pro 40x-640x LED Mono
4 453грн.
На складі Модель: 113900-04
Мікроскоп Optima Discoverer 40x-640x Set
2 994грн.
На складі Модель: 115091-01
Топ продажів
Огляд
Відео
Мікроскоп Sigeta MB-115 40x-800x LED Mono
1 950грн.
На складі Модель: 115095-04

Рекомендовані товари

Залишити відгук  ↓
 
19 відгуків
3 відповідей
14 оцінок
100% 14 схвальних
69  
Корисність відгуків
132 голосів
99% 131 схвальних
131  

Залишайте відгуки - вони важливі для покупців.