Аксесуари для підзорних труб і біноклів

Якщо Ви вирішили купити підзорну трубу, зверніть увагу також на ряд доступних аксесуарів для зорових труб: додаткові окуляри, штативи, фотоаксесуари (Т-кільця і Т-адаптери), кейси і чохли для зберігання і транспортування, а також засоби для догляду за оптикою.

Багато сучасних підзорних труб преміум-класу мають можливість зміни окулярів на той чи інший, в залежності від Ваших вимог. Тож, якщо зазвичай в комплекті з підзорною трубою поставляється окуляр зі змінною фокусною відстанню, Ви можете додатково придбати окуляр з фіксованою кратністю і більш широким полем зору. Такі окуляри можуть бути особливо корисні при занятті діджіскопінгом.

Зверніть увагу також на можливість приєднання фотоапарату до підзорної труби. Сьогодні ряд моделей зорових труб може поставлятися вже в комплекті з Т-адаптером для приєднання дзеркального фотоапарата, в той же час представлений широкий вибір підзорних труб зі спеціальною різьбою для опціонально доступного фотоадаптера. Слід відзначити і той факт, що якщо дзеркальний фотоапарат може бути приєднаний до всіх труб, то компактна цифромильниця може бути прикріплена абсолютно до всіх моделей зорових труб (за винятком дитячих моделей-іграшок) за допомогою недорогого універсального фотоадаптера для цифрових камер.

Штативи є невід'ємним аксесуаром підзорних труб, що дозволяють стабілізувати зображення. Вартість штатива визначається багатьма факторами, і, звичайно ж, одним з них є вага максимально допустимого навантаження на триногу, що визначає стійкість і надійність конструкції.

Купити аксесуари до підзорних труб з доставкою в Києві, Харкові та інші міста України можна в нашому інтернет-магазині ОптикалМаркет