Біноклі

Где купить бинокль

Купити бінокль можна в будь-якій точці України. Достатньо зробити замовлення в інтернет-магазині, і Ви стаєте щасливим володарем цього чудового і вкрай корисниго оптичного приладу, де б Ви не знаходилися. Застосування біноклів дуже широке, найчастіше їх використовують для спостереження за віддаленими наземними об'єктами, птахами і тваринами, панорамних спостережень і т. д. Популярність їх зростає з кожним роком, і сьогодні вже практично неможливо уявити собі туриста або мисливця без такого спорядження. Важливими достоїнствами біноклів є, по-перше, їх невеликі габарити, що дозволяє брати його з собою усюди, а, по-друге, можливість спостереження двома очима, що забезпечує комфортні умови спостереження, особливо у разі проведення тривалих спостережень. Наш інтернет-магазин біноклів пропонує прилади з найрізноманітнішими конструктивними особливостями для різних областей застосування.

Параметри біноклів, їх конструкція та призначення.

Широкий асортимент біноклів можна умовно розділити за призначенням використання. То ж, наприклад, існує окремий клас театральних біноклів, які не тільки допоможуть Вам краще розглянути, що ж саме відбувається на сцені, але і стануть елегантним прикрасою. Звичайно ж, сьогодні також доступний ряд астрономічних біноклів, який стане незамінним і обов'язковим оптичним приладом в арсеналі астролюбителя зі стажем. Зустрічаються і морські біноклі, що характеризуються, по-перше водонепроникним корпусом, як правило, 7-ми кратним збільшенням і діаметром 50мм об'єктива, а, по-друге, часто оснащені додатковими опціями, як, наприклад, компас і кутомірна сітка. Але основний модельний ряд біноклів зосереджений, звичайно ж, на біноклях для:

  • полювання, риболовлі
  • туризму
  • панорамних спостережень
  • спостережень за птахами (бьордвотчінга)

і т. п.

Найбільш головні параметри бінокля прийнято вказувати в його маркуванні: його збільшення (кратність) і діаметр об'єктива. Отже, наприклад, якщо в назві бінокля зазначені наступні параметри: 10х50, то це означає, що даний бінокль має 10-кратне збільшення і діаметр об'єктиву 50мм. Кілька слів про ці характеристики:

  • Отже, збільшення бінокля. Цей параметр показує, у скільки власне разів буде збільшено зображення віддаленого об'єкта, що спостерігаються. При цьому пам'ятайте, що як і для будь-якого оптичного приладу в цілому, твердження "чим більша кратність, тим краще" буде не справедливим, а помилковим. По-перше, якщо Ви подивитеся на два практично однакових бінокля, що відрізняються лише збільшенням, то помітите, що бінокль з великим збільшенням формує більш тьмяну картинку, ніж бінокль з меншим збільшенням. Крім того, Ви отримаєте менший кут огляду і т. п. По-друге, слід пам'ятати, що біноклі із збільшенням понад 12крат рекомендується встановлювати на штатив, щоб стабілізувати зображення. Тому перша наша порада покупцеві бінокля така: якщо спостереження в бінокль будуть проводитися з рук (без установлення на штатив), то такий бінокль повинен мати збільшення не більше 12крат. Крім того, розрізняють біноклі з фіксованою та змінною кратністю, при цьому останні безумовно поступаються першим за якістю зображення.
  • Діаметр об'єктиву відповідає за кількість зібраного світла, а, значить, за яскравість і чіткість того, що Ви будете бачити. Тут, безумовно, діє правило, чим більше діаметр об'єктиву, тим кращу якість зображення Ви отримаєте. Але не забувайте, що разом із збільшенням діаметра об'єктива, закономірно збільшується вага, розміри бінокля. Тому наша друга порада всім, хто бажає купити бінокль - необхідно знайти розумний компроміс, найкраще для Вас співвідношення (Діаметр Об'єктива)/ (Вага і Розміри бінокля)

Більшість інших параметрів бінокля (діаметр вихідної зіниці, світлосила, фактор сутінків і т. п.) обчислюються за нескладними формулами саме з даних параметрів: збільшення та діаметра об'єктива бінокля. І оскільки ці параметри є похідними від вказаних раніше, ми не будемо вдаватися в пояснення їх сенсу зараз.

Ще один критерій відмінності біноклів - це їх оптична конструкція. Так існують біноклі з призмами типу Porro і з призмами типу Roof. Однозначної відповіді на питання: "що гірше, а що краще?" не існує. Це просто різні оптичні конструкції, кожна зі своїми достоїнствами і недоліками. Біноклі з системою Porro часто називають класичними біноклями, вони дещо більш габаритні, але мають кращу глибину різкості і порівняно недорогі, оскільки не вимагають нанесення дорогого фазокоректувального покриття призм для усунення відповідного спотворення. Roof біноклі є більш компактними і сучасними конструкціями, але при цьому страждають від фазових спотворень, а відповідно вимагають нанесення додаткового покриття призм, що призводить до подорожчання їх виробництва.

Крім того, біноклі розрізняються за якістю матеріалів оптики: сьогодні призми можуть вироблятися зі скла K9, BK7, BaK4, SK15 і т. п., лінзи з оптичного пластику (як правило, тільки в дитячих біноклях), скла, ED-скла (низькодисперсійного скла) і т. п. Само собою зрозуміло, що чим більш якісною оптикою характеризується бінокль, тим більш якісну картинку Ви в результаті отримаєте (тобто кращу яскравість, контраст, менше спотворень тощо).

Оптичні елементи бінокля обов'язково повинні мати покриття, що просвітлює. Яке просвітлення використовується теж необхідно розбиратися, щоб відрізнити якісне від неякісного. Адже від цього дуже сильно залежить якість зображення бінокля.

На що б хотілося звернути Вашу увагу, так це на ситему фокусування бінокля, тобто наведення на різкість. Розрізняють три можливі системи фокусування:

  • Центральна система фокусування (найбільш поширена система) характеризується наявністю центрального барабана фокусування і кільця для корекції діоптрій, що дозволяє компенсувати недоліки зору спостерігача
  • Індивідуальна система фокусування полягає в окремому налаштуванні різкості на кожному окулярі
  • Фіксована система фокусування (також часто називається автофокусом). Подібна система не має можливості налаштування різкості вручну і передбачає використання бінокля для спостереження на великих дистанціях, як правило, від 30м і далі.

Бінокль придбати завдання не з простих. Адже універсальний прилад практично неможливо знайти. Кожний бінокль відповідає певному колу завдань. Наш інтернетмагазин ОптикалМаркет намагається робити огляди популярних біноклів, і ми сподіваємося, що це допоможе нашим покупцям правильно підійти до вибору бінокля. Крім того, наш магазин пропонує цикл корисних статей про біноклі, де Ви зможете почерпнути багато корисної інформації. Але якщо сумніваєтеся, який бінокль Вам потрібен, або у Вас просто немає часу на вивчення параметрів і асортименту, то Ви можете отримати консультацію у наших фахівців. Це абсолютно безкоштовно. Скористайтесь кнопкою "Замовити дзвінок" в шапці сайту, і ми самі Вам передзвонимо і постараємося відповісти на всі Ваші запитання.

Сподіваємося, нам вдалося коротко викласти основні моменти, на які слід звертати увагу при виборі бінокля, хоча, звичайно ж, параметрів набагато більше. Усім, хто бажає купити бінокль в Києві, Харкові й інших містах України будуть раді допомогти наші менеджери-консультанти, які врахують всі Ваші побажання і вимоги до даного оптичного приладу. Швидка доставка не дозволить Вам довго чекати Ваше замовлення. Доставка можлива в день замовлення або наступного дня, якщо Ви знаходитесь в місті, де немає нашого представництва.

Бінокль Arsenal 10x25 DCF WPA-1025BR
1 799грн.
На складі Модель: 102390-03
Бінокль Arsenal 10x25 DCF - якісний компактний водонепроникний бінокль для спостереження за природою, для туризму та активного відпочинку. Стильний та..
Бінокль Arsenal 10x50 камуфляж 11-1050B
1 250грн.
На складі Модель: 102272-03
Бінокль Arsenal 10x50 камуфляж 11-1050B - оригінальний бінокль для спостереження за природою, для туризму та активного відпочинку. Колір гумового покр..
Топ продажів
Бінокль Arsenal 12x25 NB25-1225
549грн.
На складі Модель: 2110-03
Бінокль Arsenal 12x25 NB25-1225 - недорогий компактний бінокль. Даний бінокль може послужити чудовим подарунком для дітей. Відмінною особливістю даної..
Бінокль Arsenal 12x50 Porro BW18-1250
4 299грн.
На складі Модель: 102788-03
Бінокль Arsenal 12x50 Porro BW18-1250 - якісний і надійний бінокль для туриста і мисливця, побудований за класичною схемою з ипсользованием призм типу..
Бінокль Arsenal 15x70 Porro NBN34-1570
3 499грн.
На складі Модель: 103090-03
Бінокль Arsenal 15x70 Porro NBN34-1570 - потужний астрономічний бінокль для спостереження за небесними світилами, незамінний помічник для астролюбител..
Бінокль Arsenal 16x32 Porro BC4-1632
1 499грн.
На складі Модель: 102784-03
Бінокль Arsenal 16x32 Porro BC4-1632 - компактний бінокль з потужним фіксованим збільшенням 16х. Бінокль призначений для спостереження за природою, дл..
Топ продажів
Бінокль Arsenal 20x80 Porro NBN34-2080
4 299грн.
На складі Модель: 103091-03
Бінокль Arsenal 20x80 Porro NBN34-2080 - потужний астрономічний бінокль для спостереження за небесними світилами, незамінний помічник для астролюбител..
Бінокль Arsenal 7x30 Porro мілітарі NBN39-0730
3 299грн.
На складі Модель: 107365-03
Бінокль Arsenal 7x30 Porro мілітарі NBN39-0730 - компактний бінокль для спостереження за природою, для туризму та активного відпочинку, полювання та р..
Бінокль Arsenal 7x50 морський NB61-0750C1 Black
3 299грн.
На складі Модель: 107362-03
Бінокль Arsenal 7x50 морський NB61-0750C1 Black - чудовий морський бінокль з компасом з підсвічуванням і далекомірною шкалою для визначення відстані д..
Бінокль Arsenal 7x50 морський NBN05-0750
2 799грн.
На складі Модель: 105120-03
Бінокль Arsenal 7x50 морський NBN05-0750 - легкий і повністю водонепроникний бінокль. Призначений для використання в морських умовах, але також буде к..
Бінокль Arsenal 8x25 DCF WPA-825BR
1 799грн.
На складі Модель: 102389-03
Бінокль Arsenal 8x25 DCF WPA-825BR - якісний компактний водонепроникний бінокль для спостереження за природою, для туризму та активного відпочинку. Ст..
Бінокль Arsenal 8x30 10-0830
999грн.
На складі Модель: 102269-03
Бінокль Arsenal 8x30 10-0830 - недорогий бінокль для спостереження за природою, для туризму та активного відпочинку. Завдяки відносно невеликим габари..
Бінокль Arsenal 8x40 камуфляж 11-0841B
1 250грн.
На складі Модель: 102271-03
Бінокль Arsenal 8x40 камуфляж 11-0841B - оригінальний бінокль для спостереження за природою, для туризму та активного відпочинку. Колір гумового покри..
Бінокль Arsenal 8x42 BW15-0842 ED
6 999грн.
На складі Модель: 103427-03
Бінокль Arsenal 8x42 BW15-0842 ED - водонепроникний бінокль преміум класу з лінзами зі скла з наднизькою дисперсією. Чудовий вибір для спостереження з..
Бінокль Arsenal 8x42 DCF DY-842
6 999грн.
На складі Модель: 102406-03
Бінокль Arsenal 8x42 DCF DY-842 - якісний компактний водонепроникний бінокль для спостереження за природою, для туризму та активного відпочинку. Бінок..
Бінокль Bresser 12x32 (9617300)
950грн.
На складі Модель: 115706-01
Біноклі Bresser 12x32 створені для мандрівників. Призма Roof дозволяє максимально зменшити вагу і габарити бінокля, зберігши при цьому високі оптичні ..
Бінокль Bresser 60 Years Anniversary 8x30 LE
3 199грн.
На складі Модель: 112643-06
На честь свого 60-річчя компанія Bresser випустила ексклюзивну серію оптичних приладів 60 Years Anniversary. Основними відмінністю є класична компонов..
Бінокль Bresser Condor 10x42 UR
7 198грн.
На складі Модель: 115630-01
Bresser Condor UR 10x42 - це польовий бінокль, який дає 10-кратне збільшення і з успіхом може використовуватися на рибалці, полюванні, в поході і подо..
Бінокль Bresser Condor 8x42 UR
6 699грн.
На складі Модель: 115629-06
Bresser Condor UR 8x42 - всепогодний польовий бінокль для мисливців, рибалок та натуралістів. Йому не страшні сніг, дощ, екстремальні температури - пр..
Бінокль Bresser Corvette 8x42 WP
3 798грн.
На складі Модель: 115632-06
Бінокль Bresser Corvette 8x42 WP - це вдале поєднання компактної конструкції, повної функції захисту від води і потужною оптики. Бінокль підходить для..
Бінокль Bresser Corvette II 10x42 WP
3 837грн.
На складі Модель: 113763-06
Зберігши гідні оптичні характеристики, властиві цій серії, друга генерація біноклів Bresser Corvette II отримала зовсім іншу конструкцію корпусу і пом..
Бінокль Bresser Corvette II 10x50 WP
4 482грн.
На складі Модель: 113762-01
Оновлена серія біноклів Bresser Corvette II отримала більш якісну повністю мультипросвітлену оптику зі збільшеним полем зору, зменшеним мінімальною ві..
Бінокль Bresser Corvette II 7x50 WP
4 455грн.
На складі Модель: 113764-01
Оновлена серія біноклів Bresser Corvette II отримала більш якісну повністю мультипросвітлену оптику зі збільшеним полем зору, зменшеним мінімальною ві..
Бінокль Bresser Corvette II 7x50 WP
4 253грн.
На складі Модель: 115670-06
Оновлена серія біноклів Bresser Corvette II отримала більш якісну повністю мультипросвітлену оптику зі збільшеним полем зору, зменшеним мінімальною ві..

Показано з 1 по 24 із 1170 (всього 49 сторінок)