Біноклі

Где купить бинокль

Купити бінокль можна в будь-якій точці України. Достатньо зробити замовлення в інтернет-магазині, і Ви стаєте щасливим володарем цього чудового і вкрай корисниго оптичного приладу, де б Ви не знаходилися. Застосування біноклів дуже широке, найчастіше їх використовують для спостереження за віддаленими наземними об'єктами, птахами і тваринами, панорамних спостережень і т. д. Популярність їх зростає з кожним роком, і сьогодні вже практично неможливо уявити собі туриста або мисливця без такого спорядження. Важливими достоїнствами біноклів є, по-перше, їх невеликі габарити, що дозволяє брати його з собою усюди, а, по-друге, можливість спостереження двома очима, що забезпечує комфортні умови спостереження, особливо у разі проведення тривалих спостережень. Наш інтернет-магазин біноклів пропонує прилади з найрізноманітнішими конструктивними особливостями для різних областей застосування.

Параметри біноклів, їх конструкція та призначення.

Широкий асортимент біноклів можна умовно розділити за призначенням використання. То ж, наприклад, існує окремий клас театральних біноклів, які не тільки допоможуть Вам краще розглянути, що ж саме відбувається на сцені, але і стануть елегантним прикрасою. Звичайно ж, сьогодні також доступний ряд астрономічних біноклів, який стане незамінним і обов'язковим оптичним приладом в арсеналі астролюбителя зі стажем. Зустрічаються і морські біноклі, що характеризуються, по-перше водонепроникним корпусом, як правило, 7-ми кратним збільшенням і діаметром 50мм об'єктива, а, по-друге, часто оснащені додатковими опціями, як, наприклад, компас і кутомірна сітка. Але основний модельний ряд біноклів зосереджений, звичайно ж, на біноклях для:

  • полювання, риболовлі
  • туризму
  • панорамних спостережень
  • спостережень за птахами (бьордвотчінга)

і т. п.

Найбільш головні параметри бінокля прийнято вказувати в його маркуванні: його збільшення (кратність) і діаметр об'єктива. Отже, наприклад, якщо в назві бінокля зазначені наступні параметри: 10х50, то це означає, що даний бінокль має 10-кратне збільшення і діаметр об'єктиву 50мм. Кілька слів про ці характеристики:

  • Отже, збільшення бінокля. Цей параметр показує, у скільки власне разів буде збільшено зображення віддаленого об'єкта, що спостерігаються. При цьому пам'ятайте, що як і для будь-якого оптичного приладу в цілому, твердження "чим більша кратність, тим краще" буде не справедливим, а помилковим. По-перше, якщо Ви подивитеся на два практично однакових бінокля, що відрізняються лише збільшенням, то помітите, що бінокль з великим збільшенням формує більш тьмяну картинку, ніж бінокль з меншим збільшенням. Крім того, Ви отримаєте менший кут огляду і т. п. По-друге, слід пам'ятати, що біноклі із збільшенням понад 12крат рекомендується встановлювати на штатив, щоб стабілізувати зображення. Тому перша наша порада покупцеві бінокля така: якщо спостереження в бінокль будуть проводитися з рук (без установлення на штатив), то такий бінокль повинен мати збільшення не більше 12крат. Крім того, розрізняють біноклі з фіксованою та змінною кратністю, при цьому останні безумовно поступаються першим за якістю зображення.
  • Діаметр об'єктиву відповідає за кількість зібраного світла, а, значить, за яскравість і чіткість того, що Ви будете бачити. Тут, безумовно, діє правило, чим більше діаметр об'єктиву, тим кращу якість зображення Ви отримаєте. Але не забувайте, що разом із збільшенням діаметра об'єктива, закономірно збільшується вага, розміри бінокля. Тому наша друга порада всім, хто бажає купити бінокль - необхідно знайти розумний компроміс, найкраще для Вас співвідношення (Діаметр Об'єктива)/ (Вага і Розміри бінокля)

Більшість інших параметрів бінокля (діаметр вихідної зіниці, світлосила, фактор сутінків і т. п.) обчислюються за нескладними формулами саме з даних параметрів: збільшення та діаметра об'єктива бінокля. І оскільки ці параметри є похідними від вказаних раніше, ми не будемо вдаватися в пояснення їх сенсу зараз.

Ще один критерій відмінності біноклів - це їх оптична конструкція. Так існують біноклі з призмами типу Porro і з призмами типу Roof. Однозначної відповіді на питання: "що гірше, а що краще?" не існує. Це просто різні оптичні конструкції, кожна зі своїми достоїнствами і недоліками. Біноклі з системою Porro часто називають класичними біноклями, вони дещо більш габаритні, але мають кращу глибину різкості і порівняно недорогі, оскільки не вимагають нанесення дорогого фазокоректувального покриття призм для усунення відповідного спотворення. Roof біноклі є більш компактними і сучасними конструкціями, але при цьому страждають від фазових спотворень, а відповідно вимагають нанесення додаткового покриття призм, що призводить до подорожчання їх виробництва.

Крім того, біноклі розрізняються за якістю матеріалів оптики: сьогодні призми можуть вироблятися зі скла K9, BK7, BaK4, SK15 і т. п., лінзи з оптичного пластику (як правило, тільки в дитячих біноклях), скла, ED-скла (низькодисперсійного скла) і т. п. Само собою зрозуміло, що чим більш якісною оптикою характеризується бінокль, тим більш якісну картинку Ви в результаті отримаєте (тобто кращу яскравість, контраст, менше спотворень тощо).

Оптичні елементи бінокля обов'язково повинні мати покриття, що просвітлює. Яке просвітлення використовується теж необхідно розбиратися, щоб відрізнити якісне від неякісного. Адже від цього дуже сильно залежить якість зображення бінокля.

На що б хотілося звернути Вашу увагу, так це на ситему фокусування бінокля, тобто наведення на різкість. Розрізняють три можливі системи фокусування:

  • Центральна система фокусування (найбільш поширена система) характеризується наявністю центрального барабана фокусування і кільця для корекції діоптрій, що дозволяє компенсувати недоліки зору спостерігача
  • Індивідуальна система фокусування полягає в окремому налаштуванні різкості на кожному окулярі
  • Фіксована система фокусування (також часто називається автофокусом). Подібна система не має можливості налаштування різкості вручну і передбачає використання бінокля для спостереження на великих дистанціях, як правило, від 30м і далі.

Бінокль придбати завдання не з простих. Адже універсальний прилад практично неможливо знайти. Кожний бінокль відповідає певному колу завдань. Наш інтернетмагазин ОптикалМаркет намагається робити огляди популярних біноклів, і ми сподіваємося, що це допоможе нашим покупцям правильно підійти до вибору бінокля. Крім того, наш магазин пропонує цикл корисних статей про біноклі, де Ви зможете почерпнути багато корисної інформації. Але якщо сумніваєтеся, який бінокль Вам потрібен, або у Вас просто немає часу на вивчення параметрів і асортименту, то Ви можете отримати консультацію у наших фахівців. Це абсолютно безкоштовно. Скористайтесь кнопкою "Замовити дзвінок" в шапці сайту, і ми самі Вам передзвонимо і постараємося відповісти на всі Ваші запитання.

Сподіваємося, нам вдалося коротко викласти основні моменти, на які слід звертати увагу при виборі бінокля, хоча, звичайно ж, параметрів набагато більше. Усім, хто бажає купити бінокль в Києві, Харкові й інших містах України будуть раді допомогти наші менеджери-консультанти, які врахують всі Ваші побажання і вимоги до даного оптичного приладу. Швидка доставка не дозволить Вам довго чекати Ваше замовлення. Доставка можлива в день замовлення або наступного дня, якщо Ви знаходитесь в місті, де немає нашого представництва.

Огляд
Відео
Бінокль Hawke Nature Trek 8x42 Top Hinge (Green)
11 440грн.
На складі Модель: 103131-11
Бінокль Hawke Nature Trek 8x42 Top Hinge (Green) - новинка 2014 року! Оновлена серія добре зарекомендували себе біноклів Hawke Nature Trek для полюван..
Відео
Бінокль Arsenal 10x25 DCF WPA-1025BR
3 199грн.
На складі Модель: 102390-03
Бінокль Arsenal 10x25 DCF - якісний компактний водонепроникний бінокль для спостереження за природою, для туризму та активного відпочинку. Стильний та..
Топ продажів
Відео
Бінокль Arsenal 10x25 NB25-1025
1 029грн.
На складі Модель: 2108-03
Бінокль Arsenal 10x25 NB25-1025 - недорогий компактний бінокль. Даний бінокль може послужити чудовим подарунком для дітей. Головним чином бінокль приз..
Топ продажів
Відео
Бінокль Arsenal 10x50 10-1050
2 059грн.
На складі Модель: 102274-03
Бінокль Arsenal 10x50 10-1050 - оригінальний бінокль для спостереження за природою, для туризму та активного відпочинку. Важливою особливістю даної мо..
Відео
Бінокль Arsenal 16x50 10-1650
2 269грн.
На складі Модель: 102276-03
Бінокль Arsenal 16x50 10-1650 - оригінальний бінокль для спостереження за природою, для туризму та активного відпочинку. Важливою особливістю даної мо..
Відео
Бінокль Arsenal 20x50 10-2050
2 379грн.
На складі Модель: 102279-03
Бінокль Arsenal 20x50 10-2050 - оригінальний бінокль для спостереження за природою, для туризму та активного відпочинку. Колір корпусу - чорний. Важли..
Відео
Бінокль Arsenal 7x30 Porro мілітарі NBN39-0730
5 858грн.
На складі Модель: 107365-03
Бінокль Arsenal 7x30 Porro мілітарі NBN39-0730 - компактний бінокль для спостереження за природою, для туризму та активного відпочинку, полювання та р..
Відео
Бінокль Arsenal 8x25 DCF WPA-825BR
3 099грн.
На складі Модель: 102389-03
Бінокль Arsenal 8x25 DCF WPA-825BR - якісний компактний водонепроникний бінокль для спостереження за природою, для туризму та активного відпочинку. Ст..
Відео
Бінокль Arsenal 8x30 10-0830
1 588грн.
На складі Модель: 102269-03
Бінокль Arsenal 8x30 10-0830 - недорогий бінокль для спостереження за природою, для туризму та активного відпочинку. Завдяки відносно невеликим габари..
Відео
Бінокль Arsenal 8x42 BW15-0842 ED
13 499грн.
На складі Модель: 103427-03
Бінокль Arsenal 8x42 BW15-0842 ED - водонепроникний бінокль преміум класу з лінзами зі скла з наднизькою дисперсією. Чудовий вибір для спостереження з..
Відео
Бінокль Bresser Condor 10x50 UR
9 999грн.
На складі Модель: 115631-06
Бінокль Bresser Condor UR 10x50 - потужний оптичний прилад, який ідеально підходить для спостережень за дикими тваринами, вивчення птахів, пристрілки ..
Відео
Бінокль Bresser Corvette II 10x42 WP
4 199грн.
На складі Модель: 113763-06
Зберігши гідні оптичні характеристики, властиві цій серії, друга генерація біноклів Bresser Corvette II отримала зовсім іншу конструкцію корпусу і пом..
Відео
Бінокль Bresser Corvette II 7x50 WP
5 990грн.
На складі Модель: 115670-06
Оновлена серія біноклів Bresser Corvette II отримала більш якісну повністю мультипросвітлену оптику зі збільшеним полем зору, зменшеним мінімальною ві..
Відео
Бінокль Bresser Hunter 10x25
1 149грн.
На складі Модель: 101221-06
Бінокль Bresser Hunter 10x25 - недорогий компактний бінокль для туризму та активного відпочинку, спостереження за птахами та тваринами. Для досягнення..
Відео
Бінокль Bresser Hunter 16x50
2 399грн.
На складі Модель: 101223-06
Бінокль Bresser Hunter 16x50 - недорогий бінокль для туризму та активного відпочинку, спостереження за птахами та тваринами. Класичний бінокль з Porro..
Відео
Бінокль Bresser Hunter 7x50
1 940грн.
На складі Модель: 100887-06
Бінокль Bresser Hunter 7x50 - світлосильний бінокль для туризму та активного відпочинку, спостереження за птахами та тваринами. Класичний бінокль з Po..
Відео
Бінокль Bresser Hunter 8x21
999грн.
На складі Модель: 101220-06
Бінокль Bresser Hunter 8x21 - недорогий компактний бінокль для туризму та активного відпочинку, спостереження за птахами та тваринами. Для досягнення ..
Відео
Бінокль Bresser Pirsch ED 10x34 WP Phase Coating
11 699грн.
На складі Модель: 115642-06
Біноклі Bresser Pirsch ED Series характеризуються неймовірно високою передачею кольору. Вони підходять для самих різних ситуацій, знайдуть своє застос..
Відео
Бінокль Bresser Pirsch ED 10x42 WP Phase Coating
19 299грн.
На складі Модель: 115644-06
Біноклі Bresser Pirsch ED Series характеризуються неймовірно високою передачею кольору. Вони підходять для самих різних ситуацій, знайдуть своє застос..
Відео
Бінокль Bresser Pirsch ED 8x34 WP Phase Coating
9 899грн.
На складі Модель: 115633-06
Біноклі Bresser Pirsch ED Series характеризуються неймовірно високою передачею кольору. Вони підходять для самих різних ситуацій, знайдуть своє застос..
Відео
Бінокль Bresser Pirsch ED 8x42 WP Phase Coating
19 299грн.
На складі Модель: 115643-06
Біноклі Bresser Pirsch ED Series характеризуються неймовірно високою передачею кольору. Вони підходять для самих різних ситуацій, знайдуть своє застос..
Відео
Бінокль Bresser Spezial Saturn 20x60
5 990грн.
На складі Модель: 101213-06
Бінокль Bresser Spezial Saturn 20x60 - потужний астрономічний бінокль з фіксованим 20-кратним збільшенням для спостереження за віддаленими наземними о..
Відео
Бінокль Bresser Topas 7x50 WP Compass
5 999грн.
На складі Модель: 115678-06
Бінокль Bresser Topas 7x50 WP Compass - недорогий морський бінокль з вбудованими дальномірною сіткою та компасом з підсвічуванням. Класична оптична ко..
Відео
Бінокль Celestron Granite ED 10x42
26 599грн.
На складі Модель: 102655-03
Бінокль Celestron Granite ED 10x42 - високоякісний бінокль преміум класу, виготовлений з урахуванням інноваційних рішень в області виробництва оптични..

Показано з 1 по 24 із 1168 (всього 49 сторінок)