Біноклі

Где купить бинокль

Купити бінокль можна в будь-якій точці України. Достатньо зробити замовлення в інтернет-магазині, і Ви стаєте щасливим володарем цього чудового і вкрай корисниго оптичного приладу, де б Ви не знаходилися. Застосування біноклів дуже широке, найчастіше їх використовують для спостереження за віддаленими наземними об'єктами, птахами і тваринами, панорамних спостережень і т. д. Популярність їх зростає з кожним роком, і сьогодні вже практично неможливо уявити собі туриста або мисливця без такого спорядження. Важливими достоїнствами біноклів є, по-перше, їх невеликі габарити, що дозволяє брати його з собою усюди, а, по-друге, можливість спостереження двома очима, що забезпечує комфортні умови спостереження, особливо у разі проведення тривалих спостережень. Наш інтернет-магазин біноклів пропонує прилади з найрізноманітнішими конструктивними особливостями для різних областей застосування.

Параметри біноклів, їх конструкція та призначення.

Широкий асортимент біноклів можна умовно розділити за призначенням використання. То ж, наприклад, існує окремий клас театральних біноклів, які не тільки допоможуть Вам краще розглянути, що ж саме відбувається на сцені, але і стануть елегантним прикрасою. Звичайно ж, сьогодні також доступний ряд астрономічних біноклів, який стане незамінним і обов'язковим оптичним приладом в арсеналі астролюбителя зі стажем. Зустрічаються і морські біноклі, що характеризуються, по-перше водонепроникним корпусом, як правило, 7-ми кратним збільшенням і діаметром 50мм об'єктива, а, по-друге, часто оснащені додатковими опціями, як, наприклад, компас і кутомірна сітка. Але основний модельний ряд біноклів зосереджений, звичайно ж, на біноклях для:

  • полювання, риболовлі
  • туризму
  • панорамних спостережень
  • спостережень за птахами (бьордвотчінга)

і т. п.

Найбільш головні параметри бінокля прийнято вказувати в його маркуванні: його збільшення (кратність) і діаметр об'єктива. Отже, наприклад, якщо в назві бінокля зазначені наступні параметри: 10х50, то це означає, що даний бінокль має 10-кратне збільшення і діаметр об'єктиву 50мм. Кілька слів про ці характеристики:

  • Отже, збільшення бінокля. Цей параметр показує, у скільки власне разів буде збільшено зображення віддаленого об'єкта, що спостерігаються. При цьому пам'ятайте, що як і для будь-якого оптичного приладу в цілому, твердження "чим більша кратність, тим краще" буде не справедливим, а помилковим. По-перше, якщо Ви подивитеся на два практично однакових бінокля, що відрізняються лише збільшенням, то помітите, що бінокль з великим збільшенням формує більш тьмяну картинку, ніж бінокль з меншим збільшенням. Крім того, Ви отримаєте менший кут огляду і т. п. По-друге, слід пам'ятати, що біноклі із збільшенням понад 12крат рекомендується встановлювати на штатив, щоб стабілізувати зображення. Тому перша наша порада покупцеві бінокля така: якщо спостереження в бінокль будуть проводитися з рук (без установлення на штатив), то такий бінокль повинен мати збільшення не більше 12крат. Крім того, розрізняють біноклі з фіксованою та змінною кратністю, при цьому останні безумовно поступаються першим за якістю зображення.
  • Діаметр об'єктиву відповідає за кількість зібраного світла, а, значить, за яскравість і чіткість того, що Ви будете бачити. Тут, безумовно, діє правило, чим більше діаметр об'єктиву, тим кращу якість зображення Ви отримаєте. Але не забувайте, що разом із збільшенням діаметра об'єктива, закономірно збільшується вага, розміри бінокля. Тому наша друга порада всім, хто бажає купити бінокль - необхідно знайти розумний компроміс, найкраще для Вас співвідношення (Діаметр Об'єктива)/ (Вага і Розміри бінокля)

Більшість інших параметрів бінокля (діаметр вихідної зіниці, світлосила, фактор сутінків і т. п.) обчислюються за нескладними формулами саме з даних параметрів: збільшення та діаметра об'єктива бінокля. І оскільки ці параметри є похідними від вказаних раніше, ми не будемо вдаватися в пояснення їх сенсу зараз.

Ще один критерій відмінності біноклів - це їх оптична конструкція. Так існують біноклі з призмами типу Porro і з призмами типу Roof. Однозначної відповіді на питання: "що гірше, а що краще?" не існує. Це просто різні оптичні конструкції, кожна зі своїми достоїнствами і недоліками. Біноклі з системою Porro часто називають класичними біноклями, вони дещо більш габаритні, але мають кращу глибину різкості і порівняно недорогі, оскільки не вимагають нанесення дорогого фазокоректувального покриття призм для усунення відповідного спотворення. Roof біноклі є більш компактними і сучасними конструкціями, але при цьому страждають від фазових спотворень, а відповідно вимагають нанесення додаткового покриття призм, що призводить до подорожчання їх виробництва.

Крім того, біноклі розрізняються за якістю матеріалів оптики: сьогодні призми можуть вироблятися зі скла K9, BK7, BaK4, SK15 і т. п., лінзи з оптичного пластику (як правило, тільки в дитячих біноклях), скла, ED-скла (низькодисперсійного скла) і т. п. Само собою зрозуміло, що чим більш якісною оптикою характеризується бінокль, тим більш якісну картинку Ви в результаті отримаєте (тобто кращу яскравість, контраст, менше спотворень тощо).

Оптичні елементи бінокля обов'язково повинні мати покриття, що просвітлює. Яке просвітлення використовується теж необхідно розбиратися, щоб відрізнити якісне від неякісного. Адже від цього дуже сильно залежить якість зображення бінокля.

На що б хотілося звернути Вашу увагу, так це на ситему фокусування бінокля, тобто наведення на різкість. Розрізняють три можливі системи фокусування:

  • Центральна система фокусування (найбільш поширена система) характеризується наявністю центрального барабана фокусування і кільця для корекції діоптрій, що дозволяє компенсувати недоліки зору спостерігача
  • Індивідуальна система фокусування полягає в окремому налаштуванні різкості на кожному окулярі
  • Фіксована система фокусування (також часто називається автофокусом). Подібна система не має можливості налаштування різкості вручну і передбачає використання бінокля для спостереження на великих дистанціях, як правило, від 30м і далі.

Бінокль придбати завдання не з простих. Адже універсальний прилад практично неможливо знайти. Кожний бінокль відповідає певному колу завдань. Наш інтернетмагазин ОптикалМаркет намагається робити огляди популярних біноклів, і ми сподіваємося, що це допоможе нашим покупцям правильно підійти до вибору бінокля. Крім того, наш магазин пропонує цикл корисних статей про біноклі, де Ви зможете почерпнути багато корисної інформації. Але якщо сумніваєтеся, який бінокль Вам потрібен, або у Вас просто немає часу на вивчення параметрів і асортименту, то Ви можете отримати консультацію у наших фахівців. Це абсолютно безкоштовно. Скористайтесь кнопкою "Замовити дзвінок" в шапці сайту, і ми самі Вам передзвонимо і постараємося відповісти на всі Ваші запитання.

Сподіваємося, нам вдалося коротко викласти основні моменти, на які слід звертати увагу при виборі бінокля, хоча, звичайно ж, параметрів набагато більше. Усім, хто бажає купити бінокль в Києві, Харкові й інших містах України будуть раді допомогти наші менеджери-консультанти, які врахують всі Ваші побажання і вимоги до даного оптичного приладу. Швидка доставка не дозволить Вам довго чекати Ваше замовлення. Доставка можлива в день замовлення або наступного дня, якщо Ви знаходитесь в місті, де немає нашого представництва.

Відео
Бінокль Bresser 60 Years Anniversary 8x30 LE
3 199грн.
На складі Модель: 112643-06
На честь свого 60-річчя компанія Bresser випустила ексклюзивну серію оптичних приладів 60 Years Anniversary. Основними відмінністю є класична компонов..
Відео
Бінокль Bresser Condor 10x42 UR
7 770грн.
На складі Модель: 115630-01
Bresser Condor UR 10x42 - це польовий бінокль, який дає 10-кратне збільшення і з успіхом може використовуватися на рибалці, полюванні, в поході і подо..
Відео
Бінокль Bresser Hunter 10x50
2 100грн.
На складі Модель: 100885-01
Бінокль Bresser Hunter 10x50 - недорогий бінокль для туризму та активного відпочинку, спостереження за птахами та тваринами. Класичний бінокль з Porro..
Відео
Бінокль Bresser Hunter 20x50
2 199грн.
На складі Модель: 100886-06
Бінокль Bresser Hunter 20x50 - недорогий бінокль для туризму та активного відпочинку, спостереження за птахами та тваринами. Класичний бінокль з Porro..
Відео
Бінокль Bresser Hunter 7x50
1 770грн.
На складі Модель: 115673-01
Бінокль Bresser Hunter 7x50 - світлосильний бінокль для туризму та активного відпочинку, спостереження за птахами та тваринами. Класичний бінокль з Po..
Відео
Бінокль Bresser Hunter 7x50
1 699грн.
На складі Модель: 100887-06
Бінокль Bresser Hunter 7x50 - світлосильний бінокль для туризму та активного відпочинку, спостереження за птахами та тваринами. Класичний бінокль з Po..
Відео
Бінокль Bresser Spezial Astro 25x70
5 499грн.
На складі Модель: 115586-06
Бінокль Bresser Spezial-Astro 25x70 відповідає всім базовим вимогам до астрономічних приладів. 70-мм об'єктив збирає достатню кількість світла для..
Відео
Бінокль Bresser Travel 10x25
884грн.
На складі Модель: 111589-06
Бінокль Bresser Travel 10x25 - недорогий компактний бінокль. Біноклі Bresser Travel створені для мандрівників. Призми Roof дозволяють максимально змен..
Відео
Бінокль Bresser Travel 8x21
799грн.
На складі Модель: 111590-06
Бінокль Bresser Travel 8x21 - недорогий компактний бінокль. Біноклі Bresser Travel створені для мандрівників. Призми Roof дозволяють максимально зменш..
Відео
Бінокль Konus Alpini 10x25
1 076грн.
На складі Модель: 115111-04
Бінокль Konus Alpini 10x25 призначений для активного туризму в засніжених горах, де невелика вага і простота використання приладом є вирішальним факто..
Відео
Бінокль Konus Explo 10x25
847грн.
На складі Модель: 101250-04
Бінокль Konus Explo 10x25 CF - недорогий компактний бінокль з фіксованим збільшенням для туризму та активного відпочинку. Оригінальний і стильний диза..
Огляд
Відео
Бінокль Konus Giant 20x60
1 820грн.
На складі Модель: 101246-04
Бінокль Konus Giant - потужний астрономічний бінокль для спостереження за небесними світилами. Бінокль побудований за класичною оптичній схемі з викор..
Відео
Бінокль Konus Giant-80 20x80
4 991грн.
На складі Модель: 101239-04
Бінокль Konus Giant-80 - потужний астрономічний бінокль для спостереження за небесними світилами. Великий діаметр об'єктиву (80мм) забезпечує побу..
Відео
Бінокль Konus KonusArmy 8x42 WA
1 610грн.
На складі Модель: 554-04
Бінокль Konus KonusArmy 8x42 WA - класичний бінокль армійського дизайну. Відмінною особливістю даного бінокля є дуже широке поле зору, завдяки чому бі..
Відео
Бінокль Konus KonusVue 10x50 WA
1 396грн.
На складі Модель: 1256-04
Бінокль Konus KonusVue 10x50 WA - класичний бінокль з повністю металевим корпусом, армованим нековзним гумовим покриттям чорного кольору. В оптичній к..
Відео
Бінокль Konus KonusVue 7x50 CF
1 314грн.
На складі Модель: 1255-04
Бінокль Konus KonusVue 7x50 CF - класичний бінокль з центральною системою фокусування. Бінокль має міцний, повністю металевий корпус, армований нековз..
Відео
Бінокль Konus KonusVue 8x40 WA
1 218грн.
На складі Модель: 1254-04
Бінокль Konus KonusVue 8x40 WA - недорогий бінокль з повністю металевим корпусом, армованим нековзним гумовим покриттям чорного кольору. Відмінною осо..
Відео
Бінокль Konus Next-2 8x21
1 072грн.
На складі Модель: 113632-04
Бінокль Konus Next-2 8x21 - компактний бінокль, призначений для подорожей легко. Серія Next-2 має поліпшену оптичну частину бінокля, надійність корпус..
Відео
Бінокль Konus Opera-45 3x25
1 003грн.
На складі Модель: 101259-04
Бінокль Konus Opera-45 3x25 театральний. Оригінальний елегантний дизайн і красива подарункова упаковка. Поставляється в комплекті з чохлом і тканиною ..
Відео
Бінокль Konus Patrol 10x26 WP
2 305грн.
На складі Модель: 115113-04
Бінокль Konus Patrol 10x26 WP створений для спостережень в будь-яку погоду і будь-який час року. Застосування в конструкції відкритих шарнірів сприяє ..
Відео
Бінокль Konus Patrol 8x26 WP
2 087грн.
На складі Модель: 115114-04
Бінокль Konus Patrol 8x26 WP - це компактний і легкий водозахищений бінокль для спостереження в найсуворіших погодних умовах. Полювання, спортивна стр..
Відео
Бінокль Konus Woodland 8x42
2 178грн.
На складі Модель: 113634-04
Бінокль Konus Woodland 8x42 - універсальний бінокль, який успішно впорається з основними видами спостережень. Він представляє серію біноклів Woodland,..
Відео
Бінокль Kowa BD 8x25 WP
8 736грн.
На складі Модель: 347-01
Бінокль Kowa BD 8x25 WP - прекрасний вибір для тих, кому важливі невелика вага і габарити бінокля, без шкоди для якості зображення. Незважаючи на неве..
Відео
Бінокль Praktica Falcon 10x50
1 841грн.
На складі Модель: 1642-01
Бінокль Praktica Falcon 10x50 - недорогий туристичний бінокль з фіксованою кратністю для спостереження за віддаленими наземними об'єктами. Завдяки..

Показано з 1 по 24 із 1169 (всього 49 сторінок)