Умови використання сайту OpticalMarketУгода.

1. Умови використання сайту opticalmarket.com.ua

1.1. Ця угода (іменована надалі Угода) становить собою оферту умов щодо користування веб-сайтом https://opticalmarket.com.ua/ (далі - Сайт), в особі Адміністрації сайту і фізичною особою (іменованою надалі Користувач), і регламентує умови використання та перегляду інформації, розміщеної на Сайті, а також надання Користувачем інформації для розміщення на Сайті. Дана Угода формулює юридичні умови користування Сайтом і призначена для регулювання взаємовідносин між Адміністрацією сайту і Користувачем, включає в себе політику Сайту щодо правил користування послугами і контентом, розміщеними на Сайті, а також щодо прав, обов'язків та обмежень, пов'язаних з використанням послуг і з політикою конфіденційності.

1.2. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, яка коли-небудь здійснила доступ до Сайту, яка досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.

1.3. Моментом укладення цієї угоди вважається момент будь-якої взаємодії Користувача з Сайтом. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цим договором до моменту реєстрації на Сайті. Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Користувачем повинно бути негайно припинено.

1.4. Цю Угоду може бути змінено та/або доповнено Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритим і загальнодоступним документом.

1.5. Угода передбачає взаємні права і обов'язки Користувача та Адміністрації Сайту за наступними пунктами:

  • Порядок використання Сайту,
  • Політика конфіденційності
  • Обмеження відповідальності Адміністрації сайту
  • Порядок дії Угоди.

2. Порядок використання Сайту

2.1. Сайт https://opticalmarket.com.ua/ дозволяє Вам переглядати і завантажувати інформацію з нашого сайту для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати для комерційних цілей. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

2.2. При реєстрації на сайті та оформленні замовлень, Ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані. Інтернет магазин OpticalMarket (ОптикалМаркет) залишає за собою право розсилки наших акційних пропозицій на Ваш номер телефону або електронну поштову скриньку, зазначені в замовленні. Якщо Ви не бажаєте отримувати подібну розсилку, повідомте про це, зателефонувавши до центру прийому дзвінків і відмовтеся, або написавши відмову від розсилки на пошту info@opticalmarket.com.ua. За відмови ми зобов'язуємося виключити вашу адресу з розсилки.

2.3. В процесі реєстрації на сайті, Ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких Ви несете відповідальність.

2.4. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо поліпшення роботи, або з будь-якою іншою інформацією. При цьому Ви несете відповідальність, що дане звернення не є незаконним, загрозливим, не порушує авторські права, не дискримінує людей за будь-якою ознакою, а також не містить образи й іншим чином не порушує чинне законодавство України.

3. Персональна інформація Користувача

3.1. Адміністрація сайту з повагою і відповідальністю відноситься до конфіденційної інформації будь-якої особи, що стала відвідувачем цього сайту. Приймаючи цю Угоду, Користувач дає згоду на збір та використання певної інформації про Користувача у відповідності з положеннями Закону України  "Про захист персональних даних" і політикою Адміністрації сайту про захист персональних даних. Крім того, користувач дає згоду, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з вашим обліковим записом Користувача з метою надання відповідних послуг.

3.2. Адміністрація сайту зобов'язується здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку Користувач надає добровільно у разі, коли інформація потрібна для надання (поліпшення) послуг Споживачеві.

3.3. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адресу, електронну адресу, так і вторинні (технічні) дані - файли cookies, інформація про з'єднання і системна інформація.

3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована у випадку, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, підвладних Адміністрації сайту, Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, завдану таким доступом.

3.5. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через інтернет-сайт https://opticalmarket.com.ua/ інформацію з метою поліпшення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачу (за запитами), для маркетингових або дослідницьких цілей, а також для інших цілей, що не суперечать положенням чинного законодавства України.

4. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

4.1. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки й неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на цьому Сайті. Адміністрація сайту докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність представленої на Сайті інформації. Вся інформація і матеріали надаються на умовах "як є", без будь-яких гарантій, явних, так і неявних.

4.2. Інформація на Сайті постійно оновлюється, і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення інформації, що зберігається на Сайті.

4.3. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки відвідувачів сайту, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка Адміністрація сайту може не співпадати з думкою і позицією авторів оглядів, відгуків та коментарів. У той же час Адміністрація сайту приймає всі можливі заходи, щоб не допускати публікацію повідомлень, що порушують чинне законодавство або норми моралі.

4.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача щодо третіх осіб або третіх осіб стосовно Користувача.

4.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання Користувача, вироблені або опубліковані на сайті https://opticalmarket.com.ua/

4.6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв'язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.

4.7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого облікового запису - облікового запису на сайті https://opticalmarket.com.ua/ (втрати логіна, пароля, іншої інформації).

4.8. Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповне, неточне, неправильне зазначення Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.

4.9. При виникненні проблем у використанні сайту https://opticalmarket.com.ua/, незгоди з конкретними розділами угоди, або одержанні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформацією образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації Сайту https://opticalmarket.com.ua/ для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити і запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов'язання з надання своїх послуг будь-якому Користувачеві і клієнту, що навмисне порушує приписи Угоди та функціонування роботи Сайту.

4.10. В цілях вищевикладеного Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і здійснювати технічні та юридичні заходи для припинення доступу до Сайту Користувачів, що створюють згідно з висновком Адміністрація сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або Користувачів, що порушують вимоги Угоди.

5. Порядок дії Угоди

5.1. Ця Угода є договором. Адміністрація сайту залишає за собою право змінити цю Угоду, так і ввести нову. Подібні зміни набирають чинності з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.

5.2. Дана Угода вступає в силу при першому відвідуванні Сайту Користувачем і діє між Користувачем і Компанією протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.

5.3. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту. Усі виключні майнові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання Користувачами сайту можливе строго в рамках Угоди та законодавства України про права інтелектуальної власності.

5.4. Всі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах цього Сайту, є власністю їх відповідних власників.

5.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати, які-небудь частині Сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл надано Користувачу Адміністрацією сайту.

5.6. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.

 

Правовласникам:

якщо Ви знайшли на сайті незаконно опубліковану Вашу інтелектуальну власність (фото, текст, і ін), зв'яжіться з адміністрацією сайту для усунення проблеми.