Приціли

Приціли - це оптичні прилади, спеціально призначені для наведення зброї на ціль, віддалену від стрільця на певну дистанцію, тобто прицілювання, з метою підвищення точності стрільби. Приціли є вкрай необхідним і корисним приладом в арсеналі мисливців, снайперів, стрільців по мішенях і т. п. Вибираючи, який купити приціл, слід враховувати ряд важливих критеріїв. Гідна оптика необхідна для стрільби з дрібної і крупної дичини, ходового полювання по зайцеві або лисиці і загінного полювання на відкритій місцевості або в лісі, тактичної стрільби по мішенях, військової справи та ін.

Особливо уважно слід підійти до вибору оптики для пневматичних гвинтівок з потужною віддачею, яка легко може вивести з ладу прилад. Часто стрілки вважають, що оптичні приціли на вогнепальну зброю з потужною віддачею більш схильні до ризику виходу з ладу оптики. Однак пружинно-поршнева пневматика (ППП) великого калібру з високою швидкістю вильоту кулі має дуже специфічну віддачу, в результаті чого на такому зброю ризик виходу з ладу прицілу набагато вище. Так, якщо порівняти .308 калібр вогнепалу і калібр 4.5 зі швидкістю понад 400м/в пневматики, то у другого віддача буде більш "небезпечною" для оптики. З цієї причини вибирати приціл для ППП потрібно з особливою обережністю.

Оптичний приціл Hakko Superb

Головним чином, приціли поділяють на оптичні і коліматорні. Ті ж, у свою чергу, також можна розділити на кілька підкатегорій за кількома критеріями. Наш магазин ОптикалМаркет пропонує наступну класифікацію:

Приціли бувають:

 • Оптичні приціли:
  • За методом відстройки паралаксу поділяються на: з заводською відстройкою, з бічної відстройкою, з відстройкою паралакса на об'єктиві
  • Класифікуються по розташуванню прицільної сітки: у першій фокальній площині (FFP) і в другій фокальній площині (SFP)
  • Розрізняються по дизайну прицільної сітки: міл-дот, пеньок, дюплекс (хрест), дальномірна та інші спеціальні типи марок
  • Можуть бути з підсвічуванням сітки та без підсвічування
  • По збільшенню поділяються на: з фіксованою та змінною кратністю
  • По діаметру передньої лінзи ndash; об'єктива: 32мм, 40мм, 42мм, 44мм, 50мм, 56мм та ін.
  • Можуть бути виконані з 1-дюймовим і 30мм діаметром тубуса
 • Коліматорні приціли за своєю конструкцією поділяються на:
  • Закриті коліматорні приціли
  • Відкриті коліматорні приціли
  • Голографічні приціли

Оптический прицел Hawke Vantage

Як правило оптичні приціли використовують у випадках, коли необхідна точність пострілу після ретельного прицілювання. Фахівці нашого магазину ОптикалМаркет завжди раді допомогти вибрати, який найкраще купити оптичний приціл на повітряну гвинтівку, мисливську вогнепальну зброю під набої різного калібру, загінний оптичний приціл і ін. Враховуючи дистанцію, на якій планується вести стрілянину, вибирають діапазон збільшень і апертуру (діаметр об'єктива) приладу. Оптичні приціли для пневматичних гвинтівок слід вибирати не з дротяною (тягнутою) сіткою, а з сіткою, вигравіруваною на скляній пластині, що істотно підвищує її стійкість до потужної різновекторної віддачі.

Для введення поправок по горизонталі і вертикалі прилади оснащуються спеціальними барабанами введення поправок. Найдешевші приціли найчастіше оснащені барабанами "під монетку", в дещо більш якісних моделях реалізовані барабани з можливістю обертання пальцями за рахунок спеціального виступу, а професійна оптика оснащена зручними низькопрофільними барабанами, захованими під металевими кришечками, або ж тактичними барабанами в снайперських прицілах.

Коліматорні приціли застосовують у ситуаціях, коли важлива швидкість пострілу, тобто "скинув - вистрілив". Вони не мають збільшення, відрізняються максимально легким і компактним дизайном, широким полем зору. Багато стрілків воліють купити коліматорний приціл для гладкоствольної рушниці 12 калібру.

Коллиматорный прицел Hawke Red Dot

При виборі прицілів варто звертати увагу на їх ударостійкість, чи мають вони азотозаповнення для забезпечення герметичності і водонепроникності конструкції, що особливо важливо, якщо стрільба може вестися за поганих погодних умов - дощ, сніг, туман тощо, Хоча варто відзначити, що це є обов'язковим параметром оптики середньої і високої цінової категорії. Також слід вибирати моделі з великим виносом зіниці для більш комфортних і безпечних умов експлуатації.

Слід звертати увагу і на якість оптики, чи нанесено просвітлююче покриття на лінзи. Від діаметра об'єктива і якості просвітлення оптики залежить світлість, чіткість, контрастність і деталізація зображення. Крім того, потрібно враховувати, яку віддачу витримує прилад: чи можна встановлювати на крупнокаліберний вогнестріл, пружинно-поршневу пневматику і т. п.

Вибираючи приціл, варто відразу придбати і кріплення (кільця, моноблоки, кронштейни) для його установки на рушницю, а також інші корисні аксесуари (бленди, фліпи тощо)

В нашому магазині можна недорого купити приціл з доставкою в Києві, Харкові та інших містах України з офіційною гарантією від виробника.

Автор статті: Галина Цехмістро

Приціл коліматорний Delta Optical MultiDot HD 25
5 990грн.
На складі Модель: 105596-02
Приціл коліматорний Delta Optical MultiDot HD 25 закритого типу. Унікальною особливістю даної моделі є можливість вибору розміру прицільної марки - ..
Огляд
Приціл коліматорний Delta Optical MultiDot HD 36
5 990грн.
На складі Модель: 104091-02
Приціл коліматорний Delta Optical MultiDot HD 36 закритого типу. Унікальною особливістю даної моделі є можливість вибору розміру прицільної марки - 2,..
Приціл коліматорний Docter Noblex Sight III 3.5 МОА
14 730грн.
На складі Модель: 114396-11
Приціл коліматорний Docter Noblex Sight III відкритого типу з автоматично регульованою інтенсивністю світіння прицільної марки. Двухлинзова оптична си..
Приціл коліматорний Docter Noblex Sight III 7 МОА
14 730грн.
На складі Модель: 114397-11
Приціл коліматорний Docter Noblex Sight III відкритого типу з автоматично регульованою інтенсивністю світіння прицільної марки. Двухлинзова оптична си..
Топ продажів
Приціл коліматорний Hawke RD1x WP Digital Control (Weaver)
3 894грн.
На складі Модель: 105783-01
Приціл коліматорний Hawke RD1x WP Digital Control (Weaver) - коліматорний приціл відкритого типу з цифровим управлінням яскравості світіння точки і ав..
Приціл коліматорний Hawke RD1x WP Digital Control Wide View (Weaver)
5 010грн.
На складі Модель: 111571-01
Приціл коліматорний Hawke RD1x WP Digital Control Wide View (Weaver) - коліматорний приціл відкритого типу з збільшеним об'єктивом і полем зору, а так..
Огляд
Приціл коліматорний Hawke RD1x30 WP (Weaver)
1 290грн.
На складі Модель: 102743-01
Приціл коліматорний Hawke RD1x30 WP (Weaver) - коліматорний приціл Red Dot 1x30 закритого типу. Приціл оснащений прицільної сіткою Red Dot (червона кр..
Огляд
Приціл коліматорний Hawke Sport Dot 1x30 (9-11mm and Weaver)
954грн.
На складі Модель: 102746-01
Приціл коліматорний Hawke Sport Dot 1x30 (9-11mm and Weaver) - коліматорний приціл закритого типу. Приціл оснащений прицільної сіткою Red Dot (червона..
Приціл коліматорний Shield CQS 4 MOA
20 040грн.
На складі Модель: 103581-11
Приціл коліматорний Shield CQS 4 MOA - міцний і надійний коліматор закритого типу. Коліматорний приціл Shield CQS 4 MOA - це невеликий, міцний приці..
Приціл коліматорний Shield SMS 4 MOA
8 580грн.
На складі Модель: 103579-11
Приціл коліматорний Shield SMS 4 MOA - міцний і надійний коліматор відкритого типу. Коліматорний приціл Shield SMS це маленький, легкий, міцний приц..
Приціл коліматорний Vortex Viper 6 MOA (Weaver/Picatinny)
9 744грн.
На складі Модель: 113973-01
Наднизька монтажна висота і мінімальна вага Vortex Viper 6 MOA (Weaver/Picatinny) роблять його ідеальним вибором для пістолетів з вирізами під установ..
Приціл коліматорний Zeiss Compact Point Zeiss Platte
12 180грн.
На складі Модель: 103811-11
Приціл коліматорний Zeiss Compact Point Zeiss Platte - самий компактний приціл в лінійці Zeiss, ідеальне рішення для загонных полювань! Коліматори м..
Приціл оптичний Air Precision 3-12x56ID
10 060грн.
На складі Модель: 102939-11
Приціл оптичний Air Precision 3-12x56ID - телескопічний приціл із змінною кратністю від 3х до 12х і діаметром об'єктива 56мм. Дана модель підходить ..
Приціл оптичний Barska AirGun 3-12x40 AO (30/30)
2 742грн.
На складі Модель: 114188-01
Приціли Barska AirGun розроблені спеціально для прицільної стрільби з потужного пружинно-поршневого пневматичної зброї класу Магнум. Barska Air Gun 3-..
Приціл оптичний Barska Black Point 4-16x40 SF (IR 3G)
6 858грн.
На складі Модель: 111573-01
Оптичні приціли Barska Black Point розроблені переважно для гвинтівок калібру .223 Remington та мають спеціальну функцію компенсації зниження траєктор..
Приціл оптичний Barska Blackhawk 4-16x40 AO (IR Mil-Dot R/G)
3 810грн.
На складі Модель: 105645-01
Barska представляє абсолютно нову лінійку прицілів Blackhawk, рекомендованих для установки як на пневматичні гвинтівки, так і на більш серйозне стріле..
Приціл оптичний Barska Euro-30 3-9x42 (4A) + Mounting Rings
2 994грн.
На складі Модель: 112008-01
Приціл Barska Euro-30 3-9x42 (4A) + Mounting Rings - це класичний мисливський приціл європейського типу з найбільш універсальним діапазоном зміни крат..
Приціл оптичний Barska Euro-30 Pro 3-12x56 (4A IR Cross) + Mounting Rings
4 230грн.
На складі Модель: 112009-01
Оптичні приціли Barska Euro-30 Pro - це класичні мисливські приціли європейського типу для полювання на велику і середню дичину на середніх і дальніх ..
Приціл оптичний Barska Euro-30 Pro 4-16x60 (4A IR Cross) + Mounting Rings
6 888грн.
На складі Модель: 112010-01
Оптичні приціли Barska Euro-30 Pro це класичні мисливські приціли європейського типу для полювання на велику і середню дичину на середніх і дальніх ди..
Топ продажів
Приціл оптичний Barska Huntmaster Pro 1.5-6x42 (IR Cross)
3 246грн.
На складі Модель: 112013-01
Приціл оптичний Barska Huntmaster Pro 1.5-6x42 (IR Cross) - телескопічний приціл з підсвічуванням сітки, змінним збільшенням і заводський відбудовою п..
Приціл оптичний Barska Ridgeline 6-24x44 (P4)
6 270грн.
На складі Модель: 111574-01
Серія прицілів Barska Ridgeline призначена для високоточної стрільби на дальніх дистанціях з нарізної мисливської зброї середніх і великих калібрів. П..
Приціл оптичний Barska SWAT-AR LR 6-36x52 (IR Mil-Dot R/G) + mount
В подарок Окуляри захисні стрілецькі Daisy C5
15 342грн.
На складі Модель: 113316-01
Приціл Barska SWAT-AR LR 6-36x52 (IR Mil-Dot R/G) + mount спеціально сконструйований для високоточної стрільби з потужного вогнепальної зброї на наддо..
Приціл оптичний BSA Air Rifle AR 2-7x32
1 860грн.
На складі Модель: 103585-11
Приціл оптичний BSA Air Rifle AR 2-7x32 - високоякісний телескопічний приціл із змінною кратністю. Для досягнення кращої передачі кольору, а також ф..
Приціл оптичний BSA Air Rifle AR 3-12x44
2 820грн.
На складі Модель: 103584-11
Приціл оптичний BSA Air Rifle AR 3-12x44 - високоякісний телескопічний приціл із змінною кратністю. Для досягнення кращої передачі кольору, а також ..

Показано з 1 по 24 із 561 (всього 24 сторінок)