Програма лояльності


У нашому магазині діє спеціальна програма лояльності (дисконтна програма для постійних клієнтів, що зареєструвалися на нашому сайті. Щоб стати учасником цієї програми, необхідно зареєструватися на нашому сайті OpticalMarket.com.ua і зробити першу покупку (купівля вважається здійсненою після закінчення 14 днів), вартість якої також буде враховуватися в накопичувальній сумі покупок надалі.

Програма лояльності пропонує накопичувальну систему знижок у нашому магазині:

Сума покупок

Знижка*

Від 500грн до 2000грн

до 3%

Від 2000грн до 4000грн

до 5%

Від 4000грн до 7000грн

до 7%

Від 7000грн до 10000грн

до 10%

Від 10000грн до 15000грн

до 13%

Від 15000грн

до 15%

*У колонці "знижка" вказаний максимальний розмір можливої знижки в магазині. Точний розмір Вашої знижки визначається автоматично для різних категорій товарів нашого магазину. Зверніть увагу, знижка може бути зменшена або зовсім не поширюватися на акційний товар зі спецпропозиціями (подарунками).

Знижки не поширюються на акційні товари з розділу "Мегарозпродаж", а також спеціальні пропозиції від магазину. Знижки також не поширюються на додаткові послуги: доставка, виїзна консультація спеціаліста та ін.

Ставши учасником програми лояльності, Ви можете перевірити розмір своєї знижки, відстежувати стан оформлених Вами замовлень, переглядати історію замовлень, отримувати розсилку з повідомленнями про нові акції та розпродажі.

Магазин OpticalMarket залишає за собою право на зміну умов програми.