Астрообладнання - телескопи і аксесуари до них, планетарії

МісяцьЗ давніх давен неосяжний далекий космос манить допитливий розум людини своєю неперевершеною красою і загадковістю. Зірки і планети, туманності і галактики - таємничі небесні світила, зачаровують собою кожного з нас, незалежно від віку. Багато визначних вчених намагалося розгадати таємниці Всесвіту: як він виник, як влаштований. Винахід першого телескопа італійським фізиком Галілео Галілеєм, перший політ у космос Юрія Гагаріна, перша подорож на Місяць Ніла Армстронга - людство постійно робить спроби вивчення і освоєння оточуючого нас макросвіту.

Здавалося б, ще зовсім недавно можливість "наблизити" віддалені від нас об'єкти на сотні тисяч і навіть мільйони кілометрів була нездійсненною мрією! Сьогодні ж практично кожен з нас може купити телескоп і втілити таку мрію в реальність! Стародавні греки, які представляли нашу планету Земля у вигляді плоского або опуклого диска, оточеного океаном, могли б тільки позаздрити технологіями, доступними в сучасному світі. Піклуючись про підростаюче покоління та його освіту, виробники оптичних інструментів пропонують широкий вибір недорогих телескопів для дітей, що дозволяє батькам долучити дитину до астрономічної науки з найменших років без необхідності витрачати на таке захоплення "космічні" суми грошей.

З кожним днем астролюбителів стає все більше, а захоплення астрономією набуває все більш масовий характер, що й не дивно, адже складно уявити собі людину, байдужу до нічного зоряного неба. Тут все - романтика, наука, міфологія, загадка! А оскільки в наші дні купити телескоп не становить ніякої проблеми, то чому б і не приступити до вивчення астрономії?!

А для завзятих астролюбителів відкриваються нові горизонти. Адже можна не тільки візуально спостерігати небесні світила, за допомогою спеціальних аксесуарів для телескопів є можливість зафіксувати побачене, зробити такий собі фотозвіт про проведені спостереження. І навіть більше того, можна влаштувати астрономічні змагання! Скільки об'єктів Мессьє Вам вдасться "зловити" за ніч в телескоп?Зірки

Широкий вибір доступних аксесуарів для телескопів: додаткові окуляри, світлофільтри, електродвигуни тощо дозволять Вам удосконалити Ваш телескоп.

Для тих же, хто хоче ознайомитися з розташуванням небесних об'єктів може виявитися корисним домашній планетарій, що проектує зоряне небо прямо на стелю або стіну у Вашому домі. Такий планетарій також стане оригінальним нічником і чудовим подарунком для дитини. А крім того, з планетарієм у Вас є можливість заснути під зоряним небом навіть у зимову пору року, залишаючись при цьому в теплому і затишному будинку.

Насправді ж, далекий і глибокий космос зберігає в собі безліч таємниць і чудес, яких вистачить на всіх нас! Поспішайте приєднатися до дивовижного і чарівного світу!

Автор статті: Галина Цехмістро