Метеоприлади для дому та офісу

Ще ніколи не було так просто і легко дізнатися прогноз погоди, як з домашньої метеостанцією! Метеоприлади для дому та офісу пропонують досить точний локальний прогноз погоди на найближчу добу, що не дозволить погодним сюрпризам застати Вас зненацька! Найбільш багатофункціональні метеоприлади - метеостанції (погодні станції) - пропонують широкий ряд можливостей: вимірювання температури і вологості всередині і зовні приміщення, побудова графіків зміни атмосферного тиску, відображення фаз Місяця, часу заходу і сходу Сонця, швидкості вітру та ін. Більш того, доступні сучасні метеостанції, що передбачають можливість підключення до ПК для обробки отриманих даних.

Стильна і оригінальна метеостанція може послужити відмінним подарунком для близького друга, співробітника або керівника. Завдяки елегантному дизайну погодні станції зможуть прикрасити інтер'єр будь-якого приміщення!

Розрізняють провідні і безпровідні цифрові метеостанції. Більшість моделей передбачає можливість підключення декількох радіодатчиків, що дозволяє проводити вимірювання в додаткових приміщеннях.

Крім того, серед широкого асортименту метеоприладів пропонуються і більш вузькоспеціалізовані інструменти з меншим набором функцій:

  • термометри (для вимірювання температури);
  • гігрометри (для вимірювання вологості);
  • термогігрометри;
  • барометри (для вимірювання атмосферного тиску);
  • анемометри (для вимірювання швидкості вітру).

Хоча багато хто і віддають перевагу цифровим метеоприборам, все ж їм не вдається повністю витіснити механічні інструменти. Так, наприклад, не втрачають свою популярність інтер'єрні барометри, багато з яких поєднують в собі також термометр, гігрометр і годинник. Інтер'єрні барометри, виготовлені з дерева, будуть дуже стильно і багато виглядати на стіні офісного приміщення, в кабінеті керівника або кімнати будинку.

Автор статті: Галина Цехмістро