Аксесуари для мікроскопів

Для роботи з мікроскопом Вам може знадобитися ряд додаткових аксесуарів, наприклад: предметні і покривні скельця для приготування препаратів, імерсійне масло для роботи з імерсійними об'єктивами, та ін. Крім того, в процесі роботи з оптичним мікроскопом може з'явитися необхідність у дооснащенні його додатковими окулярами і об'єктивами для зміни збільшення відповідно пред'явленим вимогам. Для проведення досліджень за методом темного поля, в поляризованому світлі, в світлі флуоресценції (люмінесценції) виникне необхідність у придбанні спеціальних аксесуарів, таких як: темнопольний конденсор (також називається конденсор темного поля), поляризаційні набори та ін.

Якщо Ви подарували мікроскоп дитині, рекомендуємо звернути увагу на різні набори готових препаратів, спеціально підготовлені виробниками оптичних приладів. Набори готових зразків будуть дуже пізнавальним і цікавим доповненням до мікроскопа, оскільки дозволять вивчити багато препаратів, що недоступні нам у повсякденному житті (напр., зріз тканини тварин).

У сучасному світі цифрових технологій особливою популярністю користуються спеціальні цифрові камери для мікроскопів, що дозволяють виводити зображення на комп'ютер, записувати фотознімки і відеоролики, обробляти отримане зображення.