Мікроскопи

Купити мікроскоп темнопольнийЧи знаєте Ви, що на одному квадратному кілометрі суші комах живе більше, ніж людей на всій земній кулі? Наш світ настільки величезний, незбагненний і неосяжний! Один тільки мікросвіт, який ми не бачимо неозброєним оком, дуже різноманітний і дивний! Так, щоб відкрити для себе таємниці мікросвіту, виявити та дослідити мікроорганізми, клітини, тканини і т. п. застосовують мікроскопи. При цьому слід розрізняти світлові мікроскопи, призначені для дослідження мікроскопічних організмів, що мають розміри більше 0,2 мкм (це бактерії, найпростіші організми тощо) та електронні мікроскопи, що використовуються для дослідження мікроорганізмів, істотно менших 0,2 мкм - це віруси або структура бактерій. Купити мікроскоп можна в нашому інтернет-магазині, зробивши всього один дзвінок або оформивши замовлення через кошик. Також Ви можете отримати професійну консультацію від наших фахівців. Доставку здійснюємо по всій Україні.

Призначення мікроскопів.

За призначенням умовно мікроскопи можна розділити на:

  1. Дитячі мікроскопи.
  2. Шкільні мікроскопи.
  3. Лабораторні мікроскопи.
  4. Ремонтні мікроскопи.

Шкільні мікроскопи.

Шкільний мікроскопЗ упевненістю можна сказати, що сьогодні світлові мікроскопи перестали бути суто лабораторним інструментом. На наше щастя, тепер купити мікроскоп може практично будь-який бажаючий. Наприклад для домашнього користування, зокрема для дітей і школярів, що дозволить істотно покращити успішність дитини на уроках біології та підвищити інтерес до науки. Всі ми знаємо популярний вислів "краще один раз побачити, ніж сто разів почути". І тут, дійсно, як не можна краще застосовується дане прислів'я. Жодна книга з найдокладнішими картинками та описом того, що дитина побачить в мікроскоп, вивчаючи той чи інший препарат, не забезпечить того враження, як візуальні спостереження. Завдяки такій доступності мікроскопів сьогодні кожен батько, який бажає підвищити рівень знань дитини і його успішність у класі може спокійно купити шкільний мікроскоп будь то на подарунок, або ж просто як робочий інструмент, якщо дитина в старших класах вже дуже захоплюється природничими науками.

Дитячі мікроскопи.

Дитячий мікроскоп

Для самих маленьких виробники теж розробили мікроскопи. Так, дитячий мікроскоп є недорогою пізнавальною іграшкою, що дозволяє дитині зрозуміти, що в світі багато цікавого і, для того щоб це побачити, необхідні спеціальні інструменти. Дитячий мікроскоп не буде серйозним інструментом, але поспішаємо Вас запевнити, що у нього буде цікаво зазирнути навіть дорослій людині. Адже хоч це й іграшка, але іграшка, яка має оптичну конструкцію, тому елементарні зразки (плівка цибулі, волокна тканини, будова паперу тощо) можна з цікавістю спостерігати.

Лабораторні мікроскопи.

Широкий вибір світлових мікроскопів відрізняється як своєю конструкцією, так і призначенням. Крім того, світлові мікроскопи розрізняють за використовуваним методом спостереження: світле поле, флуоресцентний, поляризаційний, фазово-контрастний і багато іншого.

Найбільше поширення отримали біологічні мікроскопи, які працюють у світлі, що проходить. Як правило діапазон збільшень таких мікроскопів становить від 40х до 1000х. Тут нам би дуже хотілося акцентувати увагу на наступному факті про максимальне збільшення біологічного мікроскопа. Не слід бездумно гнатися за збільшенням мікроскопа, понад 1000 крат. Насправді, можна сказати, що 1000-Лабораторний мікроскопкратне збільшення є верхньою межею роздільної здатностї стандартних світлових мікроскопів (та й практично межею роздільної здатності світлової мікроскопії взагалі). Таким чином, цілком закономірно стверджувати, що якби Ваш мікроскоп і збільшував би сильніше, нічого нового Ви б не побачили, тобто ніякі нові деталі стуктури зразка дослідження не були б виявлені. У зв'язку з цим підвищувати збільшення ще більше не має абсолютно ніякого сенсу, оскільки роздільна здатність при цьому не поліпшується; і навіть навпаки, якість зображення погіршується.

На популярне питання: "А що я зможу побачити в мікроскоп?", ми пропонуємо Вам наступну відповідь. Готуючи препарати самостійно, Ви можете досліджувати мазок крові, колонію найпростіших організмів, мікроскопічні гриби, зріз стебла рослини, крильце бджілки, кристали солі і цукру, цвіль і т. п. Все це і багато чого іншого, безсумнівно, постане перед Вами в абсолютно несподіваному і дивовижному світлі! Зі збільшенням всього в 40х можна вже спостерігати структурну або блокову організацію тканин рослини (яскравий приклад - плівка цибулі), а зі збільшенням 1000х - можна візуалізувати деякі бактерії. Також, вже 400х дозволять дуже непогано розглянути еритроцити крові людини.

В залежності від складності конструкції і якості встановленої оптики серед біологічних мікроскопів можна виділити клас лабораторних мікроскопів, а також клас недорогих дитячих і шкільних мікроскопів. Хотілося б звернути увагу батьків на те, що сьогодні багато виробників пропонують і дитячі мікроскопи з пластикової оптикою, які ми б швидше назвали пізнавальною іграшкою, ніж реальним оптичним приладом.

Ремонтні мікроскопи.

Для ремонту ювелірних виробів, паяльних робіт і т. п. використовуються стереоскопічні мікроскопи. Стереомікроскопи, як правило, мають невелике збільшення 20х - 40х. Головною особливістю таких мікроскопів є Стереоскопічний мікроскопте, що вони формують об'ємне (тривимірне) зображення, що дозволяє виявити різні нерівності на поверхні зразка (наприклад, кристалів, металів тощо). Але цим область застосування стереомікроскопів не обмежується.

За типом насадки мікроскопи поділяються на монокулярні (спостереження одним оком), бінокулярні (спостереження двома очима) і тринокулярні (можливість спостереження двома очима і виведенням зображення зразка дослідження на екран комп'ютера або аналогового монітора за допомогою опціонально доступної спеціальної цифрової камери).

Також все більш популярними сьогодні стають цифрові мікроскопи, або USB мікроскопи, які підключаються до комп'ютера за допомогою кабелю USB і виводять зображення прямо на екран комп'ютера.

Безумовно, дана стаття містить у собі лише базові знання з мікроскопів, і у Вас швидше за все ще залишається ряд питань без відповіді. Тому наші менеджери-консультанти завжди раді допомогти з вибором всім бажаючим купити мікроскоп в Києві, Харкові та інших містах України.

Топ продажів
Огляд
Відео
Мікроскоп Delta Optical BioLight 100 білий
В подарок Набір предметних і покривних скелець
2 321грн.
На складі Модель: 111678-02
Мікроскоп Delta Optical Biolight 100 білий - новинка 2017 року! Чудовий монокулярний біологічний мікроскоп для дітей і школярів. Прилад оснащений якіс..
Топ продажів
Огляд
Мікроскоп Delta Optical BioLight 200
В подарок Набір предметних і покривних скелець
3 522грн.
На складі Модель: 100109-02
Мікроскоп Delta Optical Biolight 200 - популярний біологічний мікроскоп для дітей і школярів. На відміну від багатьох дитячих мікроскопів-іграшок, опт..
Огляд
Мікроскоп Delta Optical Discovery 50
7 071грн.
На складі Модель: 111844-02
Мікроскоп Delta Optical Discovery 50 - одна з останніх новинок польської компанії Delta Optical, що відрізняється від свого попередника Delta Optical ..
-10% Знижка
Огляд
Мікроскоп Bresser Biolux SEL 40x-1600x (смартфон-адаптер + кейс)
5 160грн. 5 730грн.
На складі Модель: 114199-01
Максимум збільшення та пластиковій кейс для зберігання і транспортування виділяють мікроскоп Bresser Biolux SEL з маси інших мікроскопів. Bresser Biol..
-20% Знижка
Мікроскоп Bresser Biorit ICD-CS 5x-20x
15 498грн. 19 374грн.
На складі Модель: 114200-01
Мікроскоп Bresser Biorit ICD-CS 5x-20x - оптичний мікроскоп, відноситься до класу стереоскопічних. Відмінною особливістю мікроскопа є його конструкція..
-10% Знижка
Топ продажів
Мікроскоп Bresser Erudit ICD 20x-40x
7 554грн. 8 394грн.
На складі Модель: 109124-01
Мікроскоп Bresser Erudit ICD 20x-40x - професійний стереоскопічний мікроскоп з бінокулярною насадкою для спостереження двома очима. Двопозиційна револ..
-10% Знижка
Мікроскоп Bresser Junior Mono 20x Advanced
2 262грн. 2 514грн.
На складі Модель: 115081-01
Ті, хто отримав популярність дитячі монокулярні стереоскопічні мікроскопи завдяки великому діапазону робочого ходу, стійкого металевого корпусу і меха..
Мікроскоп Celestron Handheld Portable LCD Digital (Box)
3 249грн.
На складі Модель: 102207-02
Мікроскоп Celestron Handheld Portable LCD Digital (Box) - оригінальний цифровий мікроскоп з вбудованим LCD екраном. Відмінний вибір для дітей і школяр..
Мікроскоп Celestron Labs S20 20x
2 996грн.
На складі Модель: 112757-03
Мікроскоп Celestron Labs S20 20x - бінокулярний стереоскопічний мікроскоп з вбудованою верхній світлодіодним підсвічуванням. Живлення від 2 батарейок ..
Мікроскоп Delta Optical Discovery 20
4 887грн.
На складі Модель: 113469-02
Мікроскоп Delta Optical Discovery 20 - стереоскопічний мікроскоп з робочою відстанню 80мм. Прилад оснащений парою 2-кратних об'єктивів і ширококут..
Огляд
Мікроскоп Delta Optical Discovery 30
5 979грн.
На складі Модель: 105986-02
Мікроскоп Delta Optical Discovery 30 - стереоскопічний мікроскоп з робочою відстанню 50мм. Прилад оснащений парою 1-кратних об'єктивів і ширококут..
Топ продажів
Мікроскоп Delta Optical StereoLight
2 430грн.
На складі Модель: 108280-02
Мікроскоп Delta Optical StereoLight - бінокулярний стереоскопічний мікроскоп зі світлодіодним підсвічуванням. Живлення від 2 батарейок АА 1,5 Ст. Мікр..
Мікроскоп Konus Crystal-45
17 529грн.
На складі Модель: 100494-04
Мікроскоп Konus Crystal-45 - професійний стереоскопічний мікроскоп з плавним регулюванням збільшення в заданому діапазоні. Оновлена модель має вбудова..
Топ продажів
Мікроскоп Konus Crystal-Pro
25 760грн.
На складі Модель: 100495-04
Мікроскоп Konus Crystal-Pro - професійний стереоскопічний мікроскоп з плавним регулюванням збільшення в заданому діапазоні. Стереомикроскоп Konus Crys..
Огляд
Мікроскоп Konus Diamond
8 508грн.
На складі Модель: 140-04
Мікроскоп Konus Diamond - бінокулярний стереомикроскоп для проведення різного роду технічних робіт: ремонту, пайки, перевірки і контролю якості та ін...
Мікроскоп Konus KonusClip 60x-100x для смартфона
742грн.
На складі Модель: 111508-04
Мікроскоп Konus KonusClip 60x-100x для смартфона - якісний кишеньковий мікроскоп з тримачем-прищіпкою для кріплення до смартфону. Має збільшення в діа..
Мікроскоп Konus KonusClip-2 20x для смартфона
373грн.
На складі Модель: 111509-04
Мікроскоп Konus KonusClip-2 20x для смартфона - якісний кишеньковий мікроскоп з тримачем-прищіпкою для кріплення до смартфону. Має фіксоване увиеличен..
Мікроскоп Levenhuk 1ST 20х Bino
2 290грн.
На складі Модель: 115406-30
Мікроскоп Levenhuk 1ST - бінокулярний стереоскопічний мікроскоп, передає об'ємну картинку. Він підходить для розглядання великих зразків, так як й..
Мікроскоп Levenhuk 2ST 40х Bino
4 290грн.
На складі Модель: 114601-30
Мікроскоп Levenhuk 2ST – це сучасний інструмент для проведення мікроскопічних досліджень, які потребують отримання об'ємного зображення. Так..
Мікроскоп Levenhuk 320 Base 40x-1000x
7 890грн.
На складі Модель: 115014-30
Монокулярний лабораторний мікроскоп Levenhuk 320 Base стане хорошим вибором для дооснащення медичної лабораторії, навчального закладу або науково-досл..
Мікроскоп Levenhuk 320 Plus 40x-1600x
9 590грн.
На складі Модель: 114602-30
Мікроскоп Levenhuk 320 Plus 40x-1600x – професійний лабораторний мікроскоп з монокулярну насадкою. Завдяки ахроматичною оптиці і ширококутним ок..
Мікроскоп Levenhuk D320L Plus з камерою 3,1 Мпікс
17 890грн.
На складі Модель: 114841-30
Мікроскоп Levenhuk D320L Plus– мікроскоп з цифровою камерою 3,1 Мпікс, створений для виконання професійних лабораторних досліджень. Крім того, в..
Мікроскоп Levenhuk D400 LCD
17 890грн.
На складі Модель: 115243-30
Цифровий мікроскоп Levenhuk D400 LCD - це професійний лабораторний мікроскоп для роботи з біологічними зразками. Замість класичного окуляра на ньому в..
Мікроскоп Levenhuk D80L LCD
14 190грн.
На складі Модель: 115242-30
Цифровий мікроскоп Levenhuk D80L LCD - це біологічний мікроскоп для спостережень в світлому полі. На ньому встановлена візуальна насадка з цифровою ка..

Показано з 1 по 24 із 693 (всього 29 сторінок)