Мікроскопи

Купити мікроскоп темнопольнийЧи знаєте Ви, що на одному квадратному кілометрі суші комах живе більше, ніж людей на всій земній кулі? Наш світ настільки величезний, незбагненний і неосяжний! Один тільки мікросвіт, який ми не бачимо неозброєним оком, дуже різноманітний і дивний! Так, щоб відкрити для себе таємниці мікросвіту, виявити та дослідити мікроорганізми, клітини, тканини і т. п. застосовують мікроскопи. При цьому слід розрізняти світлові мікроскопи, призначені для дослідження мікроскопічних організмів, що мають розміри більше 0,2 мкм (це бактерії, найпростіші організми тощо) та електронні мікроскопи, що використовуються для дослідження мікроорганізмів, істотно менших 0,2 мкм - це віруси або структура бактерій. Купити мікроскоп можна в нашому інтернет-магазині, зробивши всього один дзвінок або оформивши замовлення через кошик. Також Ви можете отримати професійну консультацію від наших фахівців. Доставку здійснюємо по всій Україні.

Призначення мікроскопів.

За призначенням умовно мікроскопи можна розділити на:

  1. Дитячі мікроскопи.
  2. Шкільні мікроскопи.
  3. Лабораторні мікроскопи.
  4. Ремонтні мікроскопи.

Шкільні мікроскопи.

Шкільний мікроскопЗ упевненістю можна сказати, що сьогодні світлові мікроскопи перестали бути суто лабораторним інструментом. На наше щастя, тепер купити мікроскоп може практично будь-який бажаючий. Наприклад для домашнього користування, зокрема для дітей і школярів, що дозволить істотно покращити успішність дитини на уроках біології та підвищити інтерес до науки. Всі ми знаємо популярний вислів "краще один раз побачити, ніж сто разів почути". І тут, дійсно, як не можна краще застосовується дане прислів'я. Жодна книга з найдокладнішими картинками та описом того, що дитина побачить в мікроскоп, вивчаючи той чи інший препарат, не забезпечить того враження, як візуальні спостереження. Завдяки такій доступності мікроскопів сьогодні кожен батько, який бажає підвищити рівень знань дитини і його успішність у класі може спокійно купити шкільний мікроскоп будь то на подарунок, або ж просто як робочий інструмент, якщо дитина в старших класах вже дуже захоплюється природничими науками.

Дитячі мікроскопи.

Дитячий мікроскоп

Для самих маленьких виробники теж розробили мікроскопи. Так, дитячий мікроскоп є недорогою пізнавальною іграшкою, що дозволяє дитині зрозуміти, що в світі багато цікавого і, для того щоб це побачити, необхідні спеціальні інструменти. Дитячий мікроскоп не буде серйозним інструментом, але поспішаємо Вас запевнити, що у нього буде цікаво зазирнути навіть дорослій людині. Адже хоч це й іграшка, але іграшка, яка має оптичну конструкцію, тому елементарні зразки (плівка цибулі, волокна тканини, будова паперу тощо) можна з цікавістю спостерігати.

Лабораторні мікроскопи.

Широкий вибір світлових мікроскопів відрізняється як своєю конструкцією, так і призначенням. Крім того, світлові мікроскопи розрізняють за використовуваним методом спостереження: світле поле, флуоресцентний, поляризаційний, фазово-контрастний і багато іншого.

Найбільше поширення отримали біологічні мікроскопи, які працюють у світлі, що проходить. Як правило діапазон збільшень таких мікроскопів становить від 40х до 1000х. Тут нам би дуже хотілося акцентувати увагу на наступному факті про максимальне збільшення біологічного мікроскопа. Не слід бездумно гнатися за збільшенням мікроскопа, понад 1000 крат. Насправді, можна сказати, що 1000-Лабораторний мікроскопкратне збільшення є верхньою межею роздільної здатностї стандартних світлових мікроскопів (та й практично межею роздільної здатності світлової мікроскопії взагалі). Таким чином, цілком закономірно стверджувати, що якби Ваш мікроскоп і збільшував би сильніше, нічого нового Ви б не побачили, тобто ніякі нові деталі стуктури зразка дослідження не були б виявлені. У зв'язку з цим підвищувати збільшення ще більше не має абсолютно ніякого сенсу, оскільки роздільна здатність при цьому не поліпшується; і навіть навпаки, якість зображення погіршується.

На популярне питання: "А що я зможу побачити в мікроскоп?", ми пропонуємо Вам наступну відповідь. Готуючи препарати самостійно, Ви можете досліджувати мазок крові, колонію найпростіших організмів, мікроскопічні гриби, зріз стебла рослини, крильце бджілки, кристали солі і цукру, цвіль і т. п. Все це і багато чого іншого, безсумнівно, постане перед Вами в абсолютно несподіваному і дивовижному світлі! Зі збільшенням всього в 40х можна вже спостерігати структурну або блокову організацію тканин рослини (яскравий приклад - плівка цибулі), а зі збільшенням 1000х - можна візуалізувати деякі бактерії. Також, вже 400х дозволять дуже непогано розглянути еритроцити крові людини.

В залежності від складності конструкції і якості встановленої оптики серед біологічних мікроскопів можна виділити клас лабораторних мікроскопів, а також клас недорогих дитячих і шкільних мікроскопів. Хотілося б звернути увагу батьків на те, що сьогодні багато виробників пропонують і дитячі мікроскопи з пластикової оптикою, які ми б швидше назвали пізнавальною іграшкою, ніж реальним оптичним приладом.

Ремонтні мікроскопи.

Для ремонту ювелірних виробів, паяльних робіт і т. п. використовуються стереоскопічні мікроскопи. Стереомікроскопи, як правило, мають невелике збільшення 20х - 40х. Головною особливістю таких мікроскопів є Стереоскопічний мікроскопте, що вони формують об'ємне (тривимірне) зображення, що дозволяє виявити різні нерівності на поверхні зразка (наприклад, кристалів, металів тощо). Але цим область застосування стереомікроскопів не обмежується.

За типом насадки мікроскопи поділяються на монокулярні (спостереження одним оком), бінокулярні (спостереження двома очима) і тринокулярні (можливість спостереження двома очима і виведенням зображення зразка дослідження на екран комп'ютера або аналогового монітора за допомогою опціонально доступної спеціальної цифрової камери).

Також все більш популярними сьогодні стають цифрові мікроскопи, або USB мікроскопи, які підключаються до комп'ютера за допомогою кабелю USB і виводять зображення прямо на екран комп'ютера.

Безумовно, дана стаття містить у собі лише базові знання з мікроскопів, і у Вас швидше за все ще залишається ряд питань без відповіді. Тому наші менеджери-консультанти завжди раді допомогти з вибором всім бажаючим купити мікроскоп в Києві, Харкові та інших містах України.

Відео
Мікроскоп Bresser Biolux SEL 40x-1600x (смартфон-адаптер + кейс)
5 990грн.
На складі Модель: 115693-06
Максимум збільшення та пластиковій кейс для зберігання і транспортування виділяють мікроскоп Bresser Biolux SEL з маси інших мікроскопів. Bresser Biol..
Відео
Мікроскоп Celestron Handheld Portable LCD Digital (Box)
4 760грн.
На складі Модель: 102207-02
Мікроскоп Celestron Handheld Portable LCD Digital (Box) - оригінальний цифровий мікроскоп з вбудованим LCD екраном. Відмінний вибір для дітей і школяр..
Відео
Мікроскоп Delta Optical Discovery 20
7 160грн.
На складі Модель: 113469-02
Мікроскоп Delta Optical Discovery 20 - стереоскопічний мікроскоп з робочою відстанню 80мм. Прилад оснащений парою 2-кратних об'єктивів і ширококут..
Топ продажів
Огляд
Відео
Мікроскоп Delta Optical Discovery 40
11 320грн.
На складі Модель: 105985-02
Мікроскоп Delta Optical Discovery 40 стане відмінним вибором для спостереження "в полі" завдяки можливості живлення від батарей. Професійний..
Топ продажів
Відео
Мікроскоп Konus Crystal-45
25 969грн.
На складі Модель: 100494-04
Мікроскоп Konus Crystal-45 - професійний стереоскопічний мікроскоп з плавним регулюванням збільшення в заданому діапазоні. Оновлена модель має вбудова..
Топ продажів
Відео
Мікроскоп Konus Crystal-Pro
38 162грн.
На складі Модель: 100495-04
Мікроскоп Konus Crystal-Pro - професійний стереоскопічний мікроскоп з плавним регулюванням збільшення в заданому діапазоні. Стереомикроскоп Konus Crys..
Відео
Мікроскоп Konus KonusClip 60x-100x для смартфона
859грн.
На складі Модель: 111508-04
Мікроскоп Konus KonusClip 60x-100x для смартфона - якісний кишеньковий мікроскоп з тримачем-прищіпкою для кріплення до смартфону. Має збільшення в діа..
Відео
Мікроскоп Konus KonusClip-2 20x для смартфона
552грн.
На складі Модель: 111509-04
Мікроскоп Konus KonusClip-2 20x для смартфона - якісний кишеньковий мікроскоп з тримачем-прищіпкою для кріплення до смартфону. Має фіксоване увиеличен..
Відео
Мікроскоп Sigeta Elementary 40x-400x
В подарок Набір предметних і покривних скелець
4 858грн.
На складі Модель: 112471-04
Мікроскоп Sigeta Elementary 40x-400x - якісний шкільний мікроскоп зі збільшенням від 40х до 400х. Мікроскоп оснащений виключно скляною оптикою. Навчал..
Топ продажів
Відео
Мікроскоп Sigeta MicroClip 45x для смартфона
623грн.
На складі Модель: 113642-04
Мікроскоп Sigeta MicroClip 45x для смартфона - кишеньковий мікроскоп з фіксованим збільшенням 45х і знімною кліпсою для смартфона. Компактний і легкий..
Відео
Мікроскоп Sigeta MicroGlass 100x
754грн.
На складі Модель: 111554-04
Мікроскоп Sigeta MicroGlass 100x - кишеньковий мікроскоп з фіксованим збільшенням 100х. Компактний і легкий. Ергономічний корпус. Мікроскоп має вбудов..
Відео
Мікроскоп Sigeta MicroGlass 150x
866грн.
На складі Модель: 111556-04
Мікроскоп Sigeta MicroGlass 150x - кишеньковий мікроскоп з фіксованим збільшенням 100х. Компактний і легкий. Ергономічний корпус. Мікроскоп має вбудов..
Відео
Мікроскоп Sigeta MicroGlass 150x R/T (зі шкалою)
1 010грн.
На складі Модель: 111557-04
Мікроскоп Sigeta MicroGlass 150x R/T (зі шкалою) - кишеньковий мікроскоп з фіксованим збільшенням 100х. Компактний і легкий. Ергономічний корпус. Мікр..
Відео
Мікроскоп Sigeta MicroGlass 40x
642грн.
На складі Модель: 1845-04
Мікроскоп Sigeta MicroGlass 40x - кишеньковий мікроскоп з фіксованим збільшенням в 40х. Компактний і легкий. Ергономічний корпус. Мікроскоп має вбудов..
Відео
Мікроскоп Sigeta MicroGlass 40x R/T (зі шкалою)
850грн.
На складі Модель: 111553-04
Мікроскоп Sigeta MicroGlass 40x R/T (зі шкалою) - кишеньковий мікроскоп з фіксованим збільшенням в 40х і інтегрованою вимірювальною шкалою. Компактний..
Відео
Мікроскоп Sigeta MS-214 LED 20x-Bino 40x Stereo
15 611грн.
На складі Модель: 110721-04
Мікроскопи Sigeta MS-214 LED 20x-Bino 40x Stereo - це серія високоякісних професійних мікроскопів, які надають відмінну якість за доступною ціною. Г..
Відео
Мікроскоп Sigeta MS-215 LED 20x-Bino 40x Stereo
16 896грн.
На складі Модель: 110722-04
Мікроскоп Sigeta MS-215 LED 20x-Bino 40x Stereo - це відмінний мікроскоп, який забезпечує високоякісне зображення за доступною ціною. Револьверна го..
Відео
Мікроскоп Sigeta MS-217 20x-40x LED Bino Stereo
9 395грн.
На складі Модель: 111658-04
Мікроскоп Sigeta MS-217 20x-40x LED Bino Stereo - високоякісний бінокулярний стереоскопічний мікроскоп для вивчення 3D-структури дрібних об'єктів ..
Огляд
Відео
Мікроскоп Sigeta Unity 40x-400x LED Mono
В подарок Набір предметних і покривних скелець
5 355грн.
На складі Модель: 113899-04
Мікроскоп Sigeta Unity 40x-400x – монокулярний біологічний мікроскоп з металевим корпусом і подвійним LED-підсвічуванням, який чудово підійде як..
Топ продажів
Огляд
Відео
Мікроскоп Sigeta Unity Pro 40x-640x LED Mono
В подарок Набір предметних і покривних скелець
6 664грн.
На складі Модель: 113900-04
Мікроскоп Sigeta Unity Pro 40x-640x LED Mono – монокулярний біологічний мікроскоп з металевим корпусом і подвійним LED-підсвічуванням, який чудо..
Топ продажів
Огляд
Відео
Мікроскоп Delta Optical BioLight 300
В подарок Набір предметних і покривних скелець
5 920грн.
На складі Модель: 104943-02
Мікроскоп Delta Optical Biolight 300 - оновлена модель оптичного мікроскопа біологічного класу для дітей і школярів. На відміну від багатьох дитячих м..
Топ продажів
Відео
Мікроскоп Sigeta MB-130 40x-1600x LED Mono
В подарок Набір предметних і покривних скелець
10 143грн.
На складі Модель: 111621-04
Мікроскоп Sigeta MB-130 40x-1600x LED Mono призначений для проведення досліджень в світлому полі методом прохідного світла. Практично самий недорогий ..
Відео
Мікроскоп Bresser Biolux LCD Touch 30x-1200x
18 990грн.
На складі Модель: 115121-06
Мікроскоп Bresser LCD Touch 30x-1200x повністю відповідає уявленням про сучасний гаджет. Тепер оптичні характеристики підкріплені сучасними можливостя..
Топ продажів
Відео
Мікроскоп Bresser Biolux NV 20-1280x
В подарок Набір предметних і покривних скелець
8 390грн.
На складі Модель: 100297-06
Мікроскоп Bresser Biolux NV 20x-1280x - дуже популярний шкільний мікроскоп з цифровою камерою-окуляром для виводу зображення на комп'ютер в компле..

Показано з 1 по 24 із 712 (всього 30 сторінок)