Мікроскопи

Купити мікроскоп темнопольнийЧи знаєте Ви, що на одному квадратному кілометрі суші комах живе більше, ніж людей на всій земній кулі? Наш світ настільки величезний, незбагненний і неосяжний! Один тільки мікросвіт, який ми не бачимо неозброєним оком, дуже різноманітний і дивний! Так, щоб відкрити для себе таємниці мікросвіту, виявити та дослідити мікроорганізми, клітини, тканини і т. п. застосовують мікроскопи. При цьому слід розрізняти світлові мікроскопи, призначені для дослідження мікроскопічних організмів, що мають розміри більше 0,2 мкм (це бактерії, найпростіші організми тощо) та електронні мікроскопи, що використовуються для дослідження мікроорганізмів, істотно менших 0,2 мкм - це віруси або структура бактерій. Купити мікроскоп можна в нашому інтернет-магазині, зробивши всього один дзвінок або оформивши замовлення через кошик. Також Ви можете отримати професійну консультацію від наших фахівців. Доставку здійснюємо по всій Україні.

Призначення мікроскопів.

За призначенням умовно мікроскопи можна розділити на:

  1. Дитячі мікроскопи.
  2. Шкільні мікроскопи.
  3. Лабораторні мікроскопи.
  4. Ремонтні мікроскопи.

Шкільні мікроскопи.

Шкільний мікроскопЗ упевненістю можна сказати, що сьогодні світлові мікроскопи перестали бути суто лабораторним інструментом. На наше щастя, тепер купити мікроскоп може практично будь-який бажаючий. Наприклад для домашнього користування, зокрема для дітей і школярів, що дозволить істотно покращити успішність дитини на уроках біології та підвищити інтерес до науки. Всі ми знаємо популярний вислів "краще один раз побачити, ніж сто разів почути". І тут, дійсно, як не можна краще застосовується дане прислів'я. Жодна книга з найдокладнішими картинками та описом того, що дитина побачить в мікроскоп, вивчаючи той чи інший препарат, не забезпечить того враження, як візуальні спостереження. Завдяки такій доступності мікроскопів сьогодні кожен батько, який бажає підвищити рівень знань дитини і його успішність у класі може спокійно купити шкільний мікроскоп будь то на подарунок, або ж просто як робочий інструмент, якщо дитина в старших класах вже дуже захоплюється природничими науками.

Дитячі мікроскопи.

Дитячий мікроскоп

Для самих маленьких виробники теж розробили мікроскопи. Так, дитячий мікроскоп є недорогою пізнавальною іграшкою, що дозволяє дитині зрозуміти, що в світі багато цікавого і, для того щоб це побачити, необхідні спеціальні інструменти. Дитячий мікроскоп не буде серйозним інструментом, але поспішаємо Вас запевнити, що у нього буде цікаво зазирнути навіть дорослій людині. Адже хоч це й іграшка, але іграшка, яка має оптичну конструкцію, тому елементарні зразки (плівка цибулі, волокна тканини, будова паперу тощо) можна з цікавістю спостерігати.

Лабораторні мікроскопи.

Широкий вибір світлових мікроскопів відрізняється як своєю конструкцією, так і призначенням. Крім того, світлові мікроскопи розрізняють за використовуваним методом спостереження: світле поле, флуоресцентний, поляризаційний, фазово-контрастний і багато іншого.

Найбільше поширення отримали біологічні мікроскопи, які працюють у світлі, що проходить. Як правило діапазон збільшень таких мікроскопів становить від 40х до 1000х. Тут нам би дуже хотілося акцентувати увагу на наступному факті про максимальне збільшення біологічного мікроскопа. Не слід бездумно гнатися за збільшенням мікроскопа, понад 1000 крат. Насправді, можна сказати, що 1000-Лабораторний мікроскопкратне збільшення є верхньою межею роздільної здатностї стандартних світлових мікроскопів (та й практично межею роздільної здатності світлової мікроскопії взагалі). Таким чином, цілком закономірно стверджувати, що якби Ваш мікроскоп і збільшував би сильніше, нічого нового Ви б не побачили, тобто ніякі нові деталі стуктури зразка дослідження не були б виявлені. У зв'язку з цим підвищувати збільшення ще більше не має абсолютно ніякого сенсу, оскільки роздільна здатність при цьому не поліпшується; і навіть навпаки, якість зображення погіршується.

На популярне питання: "А що я зможу побачити в мікроскоп?", ми пропонуємо Вам наступну відповідь. Готуючи препарати самостійно, Ви можете досліджувати мазок крові, колонію найпростіших організмів, мікроскопічні гриби, зріз стебла рослини, крильце бджілки, кристали солі і цукру, цвіль і т. п. Все це і багато чого іншого, безсумнівно, постане перед Вами в абсолютно несподіваному і дивовижному світлі! Зі збільшенням всього в 40х можна вже спостерігати структурну або блокову організацію тканин рослини (яскравий приклад - плівка цибулі), а зі збільшенням 1000х - можна візуалізувати деякі бактерії. Також, вже 400х дозволять дуже непогано розглянути еритроцити крові людини.

В залежності від складності конструкції і якості встановленої оптики серед біологічних мікроскопів можна виділити клас лабораторних мікроскопів, а також клас недорогих дитячих і шкільних мікроскопів. Хотілося б звернути увагу батьків на те, що сьогодні багато виробників пропонують і дитячі мікроскопи з пластикової оптикою, які ми б швидше назвали пізнавальною іграшкою, ніж реальним оптичним приладом.

Ремонтні мікроскопи.

Для ремонту ювелірних виробів, паяльних робіт і т. п. використовуються стереоскопічні мікроскопи. Стереомікроскопи, як правило, мають невелике збільшення 20х - 40х. Головною особливістю таких мікроскопів є Стереоскопічний мікроскопте, що вони формують об'ємне (тривимірне) зображення, що дозволяє виявити різні нерівності на поверхні зразка (наприклад, кристалів, металів тощо). Але цим область застосування стереомікроскопів не обмежується.

За типом насадки мікроскопи поділяються на монокулярні (спостереження одним оком), бінокулярні (спостереження двома очима) і тринокулярні (можливість спостереження двома очима і виведенням зображення зразка дослідження на екран комп'ютера або аналогового монітора за допомогою опціонально доступної спеціальної цифрової камери).

Також все більш популярними сьогодні стають цифрові мікроскопи, або USB мікроскопи, які підключаються до комп'ютера за допомогою кабелю USB і виводять зображення прямо на екран комп'ютера.

Безумовно, дана стаття містить у собі лише базові знання з мікроскопів, і у Вас швидше за все ще залишається ряд питань без відповіді. Тому наші менеджери-консультанти завжди раді допомогти з вибором всім бажаючим купити мікроскоп в Києві, Харкові та інших містах України.

Топ продажів
Мікроскоп Bresser Advance ICD 10x-160x
29 118грн.
На складі Модель: 561-01
Мікроскоп Bresser Advance ICD 10x-160x - професійний стереоскопічний мікроскоп з плавним регулюванням збільшення (зумом) в діапазоні від 10х до 160х. ..
Огляд
Мікроскоп Bresser Biolux SEL 40x-1600x (смартфон-адаптер + кейс)
5 196грн.
На складі Модель: 114199-01
Максимум збільшення та пластиковій кейс для зберігання і транспортування виділяють мікроскоп Bresser Biolux SEL з маси інших мікроскопів. Bresser Biol..
Огляд
Мікроскоп Bresser Biolux SEL 40x-1600x Green (смартфон-адаптер)
В подарок Набір предметних і покривних скелець
4 230грн.
На складі Модель: 113758-01
Максимум збільшення і нові яскраві кольори виділяють мікроскоп Bresser Biolux SEL з маси інших мікроскопів. Bresser Biolux SEL 40x-1600x Green (смартф..
Топ продажів
Огляд
Мікроскоп Bresser Biolux SEL 40x-1600x Purple (смартфон-адаптер)
В подарок Набір предметних і покривних скелець
4 230грн.
На складі Модель: 113610-01
Максимум збільшення і нові яскраві кольори виділяють мікроскоп Bresser Biolux SEL з маси інших мікроскопів. Bresser Biolux SEL 40x-1600x Purple (смарт..
Огляд
Мікроскоп Bresser Biolux SEL 40x-1600x Red (смартфон-адаптер)
В подарок Набір предметних і покривних скелець
4 230грн.
На складі Модель: 113759-01
Максимум збільшення і нові яскраві кольори виділяють мікроскоп Bresser Biolux SEL з маси інших мікроскопів. Bresser Biolux SEL 40x-1600x Red (смартфон..
Мікроскоп Bresser Biorit ICD-CS 10x-20x
13 632грн.
На складі Модель: 114758-01
Мікроскоп Bresser Biorit ICD-CS 10x-20x - оптичний мікроскоп, відноситься до класу стереоскопічних. Відмінною особливістю мікроскопа є його конструкці..
Мікроскоп Bresser Biorit ICD-CS 5x-20x
19 374грн.
На складі Модель: 114200-01
Мікроскоп Bresser Biorit ICD-CS 5x-20x - оптичний мікроскоп, відноситься до класу стереоскопічних. Відмінною особливістю мікроскопа є його конструкція..
Топ продажів
Мікроскоп Bresser Erudit ICD 20x-40x
8 394грн.
На складі Модель: 109124-01
Мікроскоп Bresser Erudit ICD 20x-40x - професійний стереоскопічний мікроскоп з бінокулярною насадкою для спостереження двома очима. Двопозиційна револ..
Мікроскоп Bresser Junior Biolux CA 40x-1024x (з кейсом)
В подарок Набір предметних і покривних скелець
5 160грн.
На складі Модель: 113321-01
Мікроскоп Bresser Junior Biolux CA 40x-1024x (з кейсом) добре укомплектована модель бюджетного мікроскопа, обладнана пластиковим кейсом, широким набор..
Мікроскоп Bresser Junior Mono 20x Advanced
2 514грн.
На складі Модель: 115081-01
Ті, хто отримав популярність дитячі монокулярні стереоскопічні мікроскопи завдяки великому діапазону робочого ходу, стійкого металевого корпусу і меха..
Мікроскоп Bresser Junior Mono 20x Reflected Light
2 088грн.
На складі Модель: 115080-01
Мікроскоп Bresser Junior Mono 20x Reflected Light допоможе легко і без особливих навичок зануритися в навколишній нас мікросвіт. За допомогою даного м..
Мікроскоп Bresser Junior Stereo 20x-50x
3 588грн.
На складі Модель: 114201-01
Мікроскоп Bresser Junior Stereo 20x-50x - один з кращих мікроскопів для дитячого розвитку, який дозволяє спостерігати дійсні деталі мікросвіту. Основн..
Мікроскоп Bresser Science ETD-201 8x-50x Stereo Zoom
27 000грн.
На складі Модель: 111480-01
Мікроскоп Bresser Science ETD-201 8x-50x Stereo Zoom - високоякісний професійний стереоскопічний мікроскоп з плавним регулюванням збільшення в діапазо..
Мікроскоп Celestron Handheld Portable LCD Digital (Box)
3 386грн.
На складі Модель: 102207-02
Мікроскоп Celestron Handheld Portable LCD Digital (Box) - оригінальний цифровий мікроскоп з вбудованим LCD екраном. Відмінний вибір для дітей і школяр..
Мікроскоп Celestron Labs CB2000C 40x-2000x
В подарок Подарунковий набір до лабораторних мікроскопів
24 752грн.
На складі Модель: 112756-03
Мікроскоп Celestron Labs CB2000C 40x-2000x - професійний біологічний тринокулярний мікроскоп для спостереження прозорих зразків методом світлого поля ..
Мікроскоп Celestron Labs S20 20x
2 996грн.
На складі Модель: 112757-03
Мікроскоп Celestron Labs S20 20x - бінокулярний стереоскопічний мікроскоп з вбудованою верхній світлодіодним підсвічуванням. Живлення від 2 батарейок ..
Топ продажів
Огляд
Мікроскоп Delta Optical BioLight 200
В подарок Набір предметних і покривних скелець
3 670грн.
На складі Модель: 100109-02
Мікроскоп Delta Optical Biolight 200 - популярний біологічний мікроскоп для дітей і школярів. На відміну від багатьох дитячих мікроскопів-іграшок, опт..
Мікроскоп Delta Optical Discovery 20
5 093грн.
На складі Модель: 113469-02
Мікроскоп Delta Optical Discovery 20 - стереоскопічний мікроскоп з робочою відстанню 80мм. Прилад оснащений парою 2-кратних об'єктивів і ширококут..
Огляд
Мікроскоп Delta Optical Discovery 30
6 231грн.
На складі Модель: 105986-02
Мікроскоп Delta Optical Discovery 30 - стереоскопічний мікроскоп з робочою відстанню 50мм. Прилад оснащений парою 1-кратних об'єктивів і ширококут..
Огляд
Мікроскоп Delta Optical Discovery 50
7 369грн.
На складі Модель: 111844-02
Мікроскоп Delta Optical Discovery 50 - одна з останніх новинок польської компанії Delta Optical, що відрізняється від свого попередника Delta Optical ..
Огляд
Відео
Мікроскоп Delta Optical Discovery 90
9 360грн.
На складі Модель: 111845-02
Мікроскоп Delta Optical Discovery 90 - унікальна модель, одна з останніх новинок польської компанії Delta Optical. Головною особливістю мікроскопа є п..
Мікроскоп Delta Optical Discovery L
11 352грн.
На складі Модель: 105987-02
Мікроскоп Delta Optical Discovery L - професійний оптичний мікроскоп, що відноситься до класу стереоскопічних. Бінокулярний стереомікроскоп призначени..
Мікроскоп Konus Academy-2 40x-1000x
В подарок Набір предметних і покривних скелець
10 562грн.
На складі Модель: 113402-04
Мікроскоп Konus Academy-2 – оновлена модель монокулярного студентського мікроскопа Konus Academy. Від попередника відрізняється більш сучасної L..
Мікроскоп Konus Campus-2 40x-1000x
В подарок Набір предметних і покривних скелець
14 040грн.
На складі Модель: 113403-04
Бінокулярний мікроскоп Konus Campus-2 – друге покоління популярної університетської моделі Konus Campus. Від попередника відрізняється більш еко..

Показано з 1 по 24 із 673 (всього 29 сторінок)