Мікроскопи

Купити мікроскоп темнопольнийЧи знаєте Ви, що на одному квадратному кілометрі суші комах живе більше, ніж людей на всій земній кулі? Наш світ настільки величезний, незбагненний і неосяжний! Один тільки мікросвіт, який ми не бачимо неозброєним оком, дуже різноманітний і дивний! Так, щоб відкрити для себе таємниці мікросвіту, виявити та дослідити мікроорганізми, клітини, тканини і т. п. застосовують мікроскопи. При цьому слід розрізняти світлові мікроскопи, призначені для дослідження мікроскопічних організмів, що мають розміри більше 0,2 мкм (це бактерії, найпростіші організми тощо) та електронні мікроскопи, що використовуються для дослідження мікроорганізмів, істотно менших 0,2 мкм - це віруси або структура бактерій. Купити мікроскоп можна в нашому інтернет-магазині, зробивши всього один дзвінок або оформивши замовлення через кошик. Також Ви можете отримати професійну консультацію від наших фахівців. Доставку здійснюємо по всій Україні.

Призначення мікроскопів.

За призначенням умовно мікроскопи можна розділити на:

  1. Дитячі мікроскопи.
  2. Шкільні мікроскопи.
  3. Лабораторні мікроскопи.
  4. Ремонтні мікроскопи.

Шкільні мікроскопи.

Шкільний мікроскопЗ упевненістю можна сказати, що сьогодні світлові мікроскопи перестали бути суто лабораторним інструментом. На наше щастя, тепер купити мікроскоп може практично будь-який бажаючий. Наприклад для домашнього користування, зокрема для дітей і школярів, що дозволить істотно покращити успішність дитини на уроках біології та підвищити інтерес до науки. Всі ми знаємо популярний вислів "краще один раз побачити, ніж сто разів почути". І тут, дійсно, як не можна краще застосовується дане прислів'я. Жодна книга з найдокладнішими картинками та описом того, що дитина побачить в мікроскоп, вивчаючи той чи інший препарат, не забезпечить того враження, як візуальні спостереження. Завдяки такій доступності мікроскопів сьогодні кожен батько, який бажає підвищити рівень знань дитини і його успішність у класі може спокійно купити шкільний мікроскоп будь то на подарунок, або ж просто як робочий інструмент, якщо дитина в старших класах вже дуже захоплюється природничими науками.

Дитячі мікроскопи.

Дитячий мікроскоп

Для самих маленьких виробники теж розробили мікроскопи. Так, дитячий мікроскоп є недорогою пізнавальною іграшкою, що дозволяє дитині зрозуміти, що в світі багато цікавого і, для того щоб це побачити, необхідні спеціальні інструменти. Дитячий мікроскоп не буде серйозним інструментом, але поспішаємо Вас запевнити, що у нього буде цікаво зазирнути навіть дорослій людині. Адже хоч це й іграшка, але іграшка, яка має оптичну конструкцію, тому елементарні зразки (плівка цибулі, волокна тканини, будова паперу тощо) можна з цікавістю спостерігати.

Лабораторні мікроскопи.

Широкий вибір світлових мікроскопів відрізняється як своєю конструкцією, так і призначенням. Крім того, світлові мікроскопи розрізняють за використовуваним методом спостереження: світле поле, флуоресцентний, поляризаційний, фазово-контрастний і багато іншого.

Найбільше поширення отримали біологічні мікроскопи, які працюють у світлі, що проходить. Як правило діапазон збільшень таких мікроскопів становить від 40х до 1000х. Тут нам би дуже хотілося акцентувати увагу на наступному факті про максимальне збільшення біологічного мікроскопа. Не слід бездумно гнатися за збільшенням мікроскопа, понад 1000 крат. Насправді, можна сказати, що 1000-Лабораторний мікроскопкратне збільшення є верхньою межею роздільної здатностї стандартних світлових мікроскопів (та й практично межею роздільної здатності світлової мікроскопії взагалі). Таким чином, цілком закономірно стверджувати, що якби Ваш мікроскоп і збільшував би сильніше, нічого нового Ви б не побачили, тобто ніякі нові деталі стуктури зразка дослідження не були б виявлені. У зв'язку з цим підвищувати збільшення ще більше не має абсолютно ніякого сенсу, оскільки роздільна здатність при цьому не поліпшується; і навіть навпаки, якість зображення погіршується.

На популярне питання: "А що я зможу побачити в мікроскоп?", ми пропонуємо Вам наступну відповідь. Готуючи препарати самостійно, Ви можете досліджувати мазок крові, колонію найпростіших організмів, мікроскопічні гриби, зріз стебла рослини, крильце бджілки, кристали солі і цукру, цвіль і т. п. Все це і багато чого іншого, безсумнівно, постане перед Вами в абсолютно несподіваному і дивовижному світлі! Зі збільшенням всього в 40х можна вже спостерігати структурну або блокову організацію тканин рослини (яскравий приклад - плівка цибулі), а зі збільшенням 1000х - можна візуалізувати деякі бактерії. Також, вже 400х дозволять дуже непогано розглянути еритроцити крові людини.

В залежності від складності конструкції і якості встановленої оптики серед біологічних мікроскопів можна виділити клас лабораторних мікроскопів, а також клас недорогих дитячих і шкільних мікроскопів. Хотілося б звернути увагу батьків на те, що сьогодні багато виробників пропонують і дитячі мікроскопи з пластикової оптикою, які ми б швидше назвали пізнавальною іграшкою, ніж реальним оптичним приладом.

Ремонтні мікроскопи.

Для ремонту ювелірних виробів, паяльних робіт і т. п. використовуються стереоскопічні мікроскопи. Стереомікроскопи, як правило, мають невелике збільшення 20х - 40х. Головною особливістю таких мікроскопів є Стереоскопічний мікроскопте, що вони формують об'ємне (тривимірне) зображення, що дозволяє виявити різні нерівності на поверхні зразка (наприклад, кристалів, металів тощо). Але цим область застосування стереомікроскопів не обмежується.

За типом насадки мікроскопи поділяються на монокулярні (спостереження одним оком), бінокулярні (спостереження двома очима) і тринокулярні (можливість спостереження двома очима і виведенням зображення зразка дослідження на екран комп'ютера або аналогового монітора за допомогою опціонально доступної спеціальної цифрової камери).

Також все більш популярними сьогодні стають цифрові мікроскопи, або USB мікроскопи, які підключаються до комп'ютера за допомогою кабелю USB і виводять зображення прямо на екран комп'ютера.

Безумовно, дана стаття містить у собі лише базові знання з мікроскопів, і у Вас швидше за все ще залишається ряд питань без відповіді. Тому наші менеджери-консультанти завжди раді допомогти з вибором всім бажаючим купити мікроскоп в Києві, Харкові та інших містах України.

Відео
Мікроскоп Bresser Biolux SEL 40x-1600x (смартфон-адаптер + кейс)
4 999грн.
На складі Модель: 115693-06
Максимум збільшення та пластиковій кейс для зберігання і транспортування виділяють мікроскоп Bresser Biolux SEL з маси інших мікроскопів. Bresser Biol..
Топ продажів
Відео
Мікроскоп Bresser Junior 20x Stereo
2 299грн.
На складі Модель: 101298-06
Мікроскоп Bresser Junior Stereo 20x - сучасний стереоскопічний мікроскоп з бінокулярною насадкою для проведення досліджень об'ємних непрозорих зра..
Відео
Мікроскоп Bresser Junior 40x-640x Orange Base
1 447грн.
На складі Модель: 113611-01
Bresser Junior 40x-640x Base являє собою сучасний мікроскоп для дитячого розвитку. Мікроскоп має револьверну голівку з трьома об'єктивами, да..
Відео
Мікроскоп Bresser Junior Mono 20x Reflected Light
1 799грн.
На складі Модель: 115080-06
Мікроскоп Bresser Junior Mono 20x Reflected Light допоможе легко і без особливих навичок зануритися в навколишній нас мікросвіт. За допомогою даного м..
Топ продажів
Відео
Мікроскоп Konus Crystal-45
20 775грн.
На складі Модель: 100494-04
Мікроскоп Konus Crystal-45 - професійний стереоскопічний мікроскоп з плавним регулюванням збільшення в заданому діапазоні. Оновлена модель має вбудова..
Топ продажів
Відео
Мікроскоп Konus Crystal-Pro
30 530грн.
На складі Модель: 100495-04
Мікроскоп Konus Crystal-Pro - професійний стереоскопічний мікроскоп з плавним регулюванням збільшення в заданому діапазоні. Стереомикроскоп Konus Crys..
Огляд
Відео
Мікроскоп Konus Diamond
10 084грн.
На складі Модель: 140-04
Мікроскоп Konus Diamond - бінокулярний стереомикроскоп для проведення різного роду технічних робіт: ремонту, пайки, перевірки і контролю якості та ін...
Відео
Мікроскоп Konus KonusClip 60x-100x для смартфона
879грн.
На складі Модель: 111508-04
Мікроскоп Konus KonusClip 60x-100x для смартфона - якісний кишеньковий мікроскоп з тримачем-прищіпкою для кріплення до смартфону. Має збільшення в діа..
Відео
Мікроскоп Konus KonusClip-2 20x для смартфона
442грн.
На складі Модель: 111509-04
Мікроскоп Konus KonusClip-2 20x для смартфона - якісний кишеньковий мікроскоп з тримачем-прищіпкою для кріплення до смартфону. Має фіксоване увиеличен..
Відео
Мікроскоп National Geographic Mono 20x (з кейсом)
2 199грн.
На складі Модель: 113760-06
Перший монокулярний стереоскопічний мікроскоп призначений для дітей і підлітків може дати фору багатьом подібним спеціалізованим мікроскопів, завдяки ..
Відео
Мікроскоп National Geographic Mono 20x (з кейсом)
2 721грн.
На складі Модель: 115663-01
Перший монокулярний стереоскопічний мікроскоп призначений для дітей і підлітків може дати фору багатьом подібним спеціалізованим мікроскопів, завдяки ..
Відео
Мікроскоп National Geographic Stereo 20x
2 609грн.
На складі Модель: 115664-06
Спостерігати двома очима завжди краще, ніж одним. Мікроскоп National Geographic Stereo 20x дозволить спостерігати стереоскопічне збільшена в 20 разів ..
Топ продажів
Відео
Мікроскоп Optima Beginner 300x-1200x подарунковий набір
1 218грн.
На складі Модель: 113404-01
Мікроскоп Optima Beginner 300x-1200x подарунковий набір - дитячий навчальний ігровий набір для ознайомлення дитини з мікросвітом і азами мікроскопії. ..
Огляд
Відео
Мікроскоп Optima Biofinder Trino 40x-1000x
В подарок Набір предметних і покривних скелець
10 824грн.
На складі Модель: 113934-01
Незважаючи на те, що Optima Biofinder Trino 40x-1000x в першу чергу призначений для навчальних цілей, його оптичні та конструктивні характеристики ціл..
Відео
Мікроскоп Optima Discoverer 40x-1280x + ноніус
В подарок Набір предметних і покривних скелець
3 882грн.
На складі Модель: 113624-01
Мікроскоп Optima Discoverer 40x-1280x Set + ноніус - студентський мікроскоп з металевим корпусом в базовій комплектації для досліджень початкового рів..
Відео
Мікроскоп Optima Universer 300x-1200x + Телескоп 50/360 AZ в кейсі
2 376грн.
На складі Модель: 115131-01
Подарунковий набір Optima Universer - це не тільки телескоп і мікроскоп, але і маса додаткових корисних аксесуарів, які створять захоплюючу ігрову обс..
Відео
Мікроскоп Sigeta BioGenic 40x-2000x LED Bino Infinity
В подарок Подарунковий набір до лабораторних мікроскопів
30 554грн.
На складі Модель: 115236-04
Бінокулярний біологічний мікроскоп Sigeta BioGenic 40x-2000x LED Bino Infinity - професійний лабораторний інструмент з оптикою, скоригованої на нескін..
Топ продажів
Відео
Мікроскоп Sigeta BioGenic 40x-2000x LED Trino Infinity
В подарок Подарунковий набір до лабораторних мікроскопів
35 071грн.
На складі Модель: 111619-04
Тринокулярный біологічний мікроскоп Sigeta BioGenic 40x-2000x LED Trino Infinity - професійний лабораторний інструмент з оптикою, скоригованої на неск..
Огляд
Відео
Мікроскоп Sigeta Bionic 64x-640x
В подарок Набір предметних і покривних скелець
4 267грн.
На складі Модель: 111881-04
Шкільний мікроскоп Sigeta Bionic 64x-640x - навчальний біологічний мікроскоп для роботи у світлі, що проходить та відбивається. Прилад оснащений склян..
Відео
Мікроскоп Sigeta CAM-07 20x-200x 2Mpx USB 2.0
2 325грн.
На складі Модель: 106110-04
Цифровий мікроскоп Sigeta CAM-07 20x-200x 2Mpx USB 2.0 - сучасний цифровий мікроскоп з можливістю фото і відеозйомки досліджуваних зразків, оснащени..
Відео
Мікроскоп Sigeta Elementary 40x-400x
В подарок Набір предметних і покривних скелець
3 887грн.
На складі Модель: 112471-04
Мікроскоп Sigeta Elementary 40x-400x - якісний шкільний мікроскоп зі збільшенням від 40х до 400х. Мікроскоп оснащений виключно скляною оптикою. Навчал..
Топ продажів
Огляд
Відео
Мікроскоп Sigeta Expert 10-300x 5.0 Mpx
3 473грн.
На складі Модель: 105612-04
Цифровий мікроскоп Sigeta Expert 10-300x 5.0 Mpx - це сучасний професійний цифровий мікроскоп для надточних робіт. Дає збільшення в діапазоні від 10 д..
Топ продажів
Огляд
Відео
Мікроскоп Sigeta Forward 10-500x 5.0 Mpx LCD
6 373грн.
На складі Модель: 105614-04
Цифровий мікроскоп Sigeta Forward - потужний стаціонарний мікроскоп зі збільшенням від 10 до 500 крат, поєднує чудову оптику і якісну камеру. Має стій..
Відео
Мікроскоп Sigeta HandView 20-500x 5.0 Mpx 3
5 791грн.
На складі Модель: 105613-04
Цифровий мікроскоп Sigeta Handview - потужний портативний мікроскоп, з відмінною оптикою і якісною камерою. Здатний виводити зображення досліджуваного..

Показано з 1 по 24 із 713 (всього 30 сторінок)