Телескоп Arsenal-Synta 70/700 AZ2

(Код товару 102067-03)
Топ продажів
Огляд
Відео
Телескоп Arsenal-Synta 70/700 AZ2

Наявність: На складі

Доставимо на протязі 1-2 днів

Знижка 2%

При оформленні замовлення через кошик

Швидка доставка

Кур‘єром по Києву.
Новою Поштою в будь-яке місто Умови доставки.
7 399грн.

Телескоп Arsenal-Synta 70/700 AZ2 - класичний лінзовий телескоп початківця рівня. 70мм ахроматичний об'єктив має якісне просвітління лінз для поліпшення яскравості і чіткості зображення. Проста в експлуатації азимутальне монтування AZ2, з управлінням якої легко зможе впоратися новачок, буде зручна для спостереження не тільки небесних світил, але і наземних об'єктів. Для побудови неперевернутого зображення, хоча і дзеркально-симетричного, телескоп оснащений 90-градусним діагональним дзеркалом. Телескоп рекомендується для спостереження за наземними об'єктами і яскравими небесними об'єктами: Місяцем, планетами нашої Сонячної системи, подвійними зірками і пр.

Для більш простого і ефективного наведення на об'єкт, що цікавить телескоп поставляється в комплекті з оптичним шукачем 5х24 з візирним перехрестям. У стандартній комплектації передбачено два окуляри з фокусними відстанями 10мм і 25мм, що забезпечують отримання 70-кратного і 28-кратного збільшення відповідно, а в комбінації з 2х лінза Барлоу (також поставляється в комплекті) - 140х і 56х, відповідно.

Завдяки відносно невеликим розмірам і невеликій вазі даний телескоп можна рекомендувати в якості гарного похідного варіанти телескопа. За допомогою цього телескопа Ви зможете спостерігати величезну кількість кратерів і гір на Місяці, диски Меркурія, Венери і Марса, смуги Юпітер і його супутники, чарівні кільця Сатурна.

В комплект входить:

 • Оптична труба - рефрактор-ахромат
 • Азимутальне монтування
 • Алюмінієвий штатив
 • Поличка для аксесуарів
 • Шукач 5x24
 • Окуляри Super 10мм (70х) і 25мм (28х), 1.25"
 • Лінза Барлоу 2х
 • Діагональне дзеркало 90 град.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації без попереднього повідомлення

Огляд телескопа Arsenal 70/700 AZ2


Повна загадок і таємниць Всесвіт протягом багатьох століть вабить своєю величчю, і кожному з нас хотілося б привідкрити завісу, що відокремлює нас від далекого космосу. З цією метою і було винайдено телескоп. Важко уявити собі, що ще зовсім недавно телескопи були доступні виключно вузькому колі людей. Сьогодні ж, астрономія стала цілком доступним хобі, а телескоп можна побачити, що стоять в дитячій, адже для багатьох захоплення астрономією бере свої витоки ще в підлітковому віці.

Ми пропонуємо детальний огляд телескопа Arsenal 70/700 AZ2, рекомендованих для початківців астролюбителей і дітей.

Країна-виробник

Телескоп Arsenal 70/700 AZ2 торгової марки Arsenal (Україна) проводиться на ліцензійному заводі Synta (Suzhou Synta Optical Technology Co., Ltd.) у Китаї, що спеціалізується на виробництві якісних оптичних інструментів за доступною ціною з 1988р.

Купить телескоп Arsenal 70/700 AZ2 в Киеве, Харькове   Детский телескоп Arsenal 70/700 AZ2

Стандартна комплектація

Телескоп поставляється, надійно упакований в транспортувальний картонну коробку, в комплекті з широким набором аксесуарів. Отже, розкривши коробку, ми виявляємо:

 • Оптична труба – 70мм рефрактор
 • Вилочний азимутальне монтування
 • Металева поличка для аксесуарів
 • Алюмінієвий штатив
 • Окуляр Super 25мм Long Eye Relief
 • Окуляр Super 10мм
 • Лінза Барлоу 2х
 • Шукач 5х24
 • 90-градусне діагональне дзеркало
 • Набір інструментів для збірки телескопа

Купить телескоп Arsenal 70/700 AZ2 Киев, Харьков   Детский телескоп Arsenal 70/700 AZ2

Конструкція телескопа. Механічна частина

Збірка телескопа займає мінімум часу і не вимагає наявності спеціальних навичок. Двосекційний алюмінієвий штатив регульованої висоти попередньо зібраний і з'єднаний безпосередньо з самої монтуванням телескопа. Таким чином, Вам залишається лише виставити триногу на зручну для спостережень висоту, зафіксувавши ноги з допомогою притискних гвинтів, а також прикріпити до наявної металевої розпірки трикутну металеву поличку для аксесуарів з допомогою трьох гвинтів. Крім основної функції полички – розміщення на ній окулярів, лінз Барлоу та ін. аксесуарів для швидкого доступу до них, вона також надає більшу жорсткість конструкції, забезпечуючи кращу стійкість.

Азимутальне монтування вилочного типу (двухперьевая) відлита з металу. Кріплення оптичної труби до монтуванні здійснюється за допомогою двох гвинтів. Зазначимо, що кріпильне з'єднання на самій трубі виконано не з пластику, а з металу. Азимутальне монтування дуже проста у використанні і зручна для спостереження не тільки астрономічних, але і наземних об'єктів. З управлінням монтування даного типу без праці зможе впоратися і новачок, і навіть підліток. Для більш точного наведення телескопа на об'єкт монтування оснащена мікрометричним гвинтом регулювання по висоті. По горизонталі телескоп наводиться шляхом обертання труби руками і не викликає яких-небудь ускладнень.

Купить телескоп Arsenal 70/700 AZ2 в Киеве, Харькове   Детский телескоп Arsenal 70/700 AZ2

Оптична труба телескопа має металевий (алюмінієвий) корпус, а навколо об'єктива, традиційно, встановлена антибликовая бленда, виготовлена з пластику. Вкрита чорною перламутровою фарбою труба має досить естетичний і стильний зовнішній вигляд. Для фокусування і налаштування різкості використовується пластиковий фокусер рейкового типу стандарту 1.25". Хід фокусера становить 13.5 див. Обертання фокусера здійснюється за допомогою двосторонніх ручок з зручними для захоплення маховиками з насічками, що виключає можливість проковзування. Хід досить м'який і точний, хоча ми і виявили ледь помітний люфт. Конструкцією передбачено гвинт регулювання тугість ходу фокусера.

Оптична конструкція

Телескоп Arsenal 70/700 AZ2 побудований за класичною лінзової оптичній схемі. Тут головним оптичним елементом виступає 70мм ахроматичний лінзовий об'єктив, який представляє собою комбінацію двох лінз, розділених повітряним прошарком. Фокусна відстань телескопа складає 700мм. Завдяки ахроматичною конструкції і відносного отвору 1/10 вдається частково виправити таку аберацію, як хроматизм. Для підвищення світлопропускної здатності оптики і зменшення кількості відбитого світла на лінзах можна побачити синє покриття, що просвітлює. Судячи з якості прояснення, ми маємо справу з одношаровим покриттям.

Спрямувати телескоп на об'єкт, що цікавить при використанні великих збільшень може виявитися трохи важко. Вирішити цю проблему покликаний поставляється в комплекті оптичний шукач 5х24 з візирним перехрестям. Кріплення шукача, а також безпосередньо його корпус – пластикові. Лінзи не просветлены. В оправі-тримачі шукача передбачені три юстіровочних гвинта для його вирівнювання відносно труби телескопа.

Купить телескоп Arsenal 70/700 AZ2 Киев, Харьков   Телескоп Arsenal 70/700 AZ2 для детей

Для проведення спостережень можливо використовувати такі комбінації аксесуарів:

 1. У фокусер встановлюється 90-градусне діагональне дзеркало, в який встановлюється один з окулярів.
 2. У фокусер встановлюється 90-градусне діагональне дзеркало, в нього - 2х лінза Барлоу, а потім - один з окулярів.

Таким чином, що ж ми отримуємо:


УстановкаОкулярЗбільшенняОрієнтація зображенняКоментарі
1

У фокусер встановлюється діагональне дзеркало, потім окуляр

Телескоп Arsenal 70/700 AZ2

Окуляр Super 25мм28хНеперевернутое, але дзеркально-симетричногоЯкість зображення цілком гідне
2Окуляр Super 10мм70х
3

У фокусер встановлюється діагональне дзеркало, лінза Барлоу 2х, потім окуляр

Телескоп Arsenal 70/700 AZ2

Окуляр Super 25мм56хВикористання лінзи Барлоу призводить до посилення прояву хроматизму, а зображення стає помітно тьмяніше. При цьому перевагою використання лінзи Барлоу є більш широкий кут огляду.
4Окуляр Super 10мм140х

Поставляється в комплекті 90-градусне діагональне дзеркало відхиляє оптичну вісь на 90 градусів, що забезпечує комфортні умови спостереження об'єктів, що перебувають у зеніті. Також завдяки використанню діагоналі в результаті ми отримуємо неперевернутое, але дзеркально-симетричного зображення. Корпус діагонального дзеркала металевий.

Окуляри Super 25мм Long Eye Relief і Super 10мм, що йдуть в комплекті з телескопом, хоч і бюджетного рівня, все ж досить якісні. Деякі телескопи для дітей і новачків можуть похвалитися такими аксесуарами. Окуляри мають металеву спідницю стандарту 1.25" і оснащені м'якими отворачиваемыми гумовими наглазниками для більш комфортних умов спостереження і усунення паразитної бічного засвічення. Окуляр Super 25мм Long Eye Relief відрізняється збільшеним винос вихідної зіниці. На лінзи окулярів нанесено синє покриття, що просвітлює.

Поставляющаяся в комплекті 2х лінза Барлоу має ахроматичну конструкцію без просвітлюючого покриття лінз. Стандарт посадки 1.25".

Купить телескоп Arsenal 70/700 AZ2 Киев, Харьков   Телескоп Arsenal 70/700 AZ2 для детей

Якість зображення

Формована телескопом картинка порадувала нас цілком гідною якістю. При відносно невеликих збільшеннях у 28х, 56х, 70х зображення відрізняється хорошою яскравістю, чіткістю, контрастністю. Із зростанням збільшення і особливо при максимальному 140х картинка стає помітно тьмяніше, а прояв хроматизму – більш помітним.

Об'єкти спостереження

Телескоп Arsenal 70/700 AZ2, головним чином, призначений для спостереження яскравих небесних тіл – Місяця і планет нашої Сонячної системи. З його допомогою Ви зможете побачити кратери, гори і моря на поверхні Місяця, Юпітер і його Галилеевы супутники, кільця Сатурна, фази Венери і багато іншого. Крім того, Вам будуть доступні найбільш яскраві з галактик і туманностей, зокрема, Андромеда і Оріон, а також великі кульові і розсіяні зоряні скупчення у вигляді туманних цяток, наприклад, кульові зоряні скупчення M13 та M92 в сузір'ї Геркулеса.

Також телескоп може використовуватися для спостереження наземних об'єктів, але враховуйте, що Ви будете спостерігати хоч і неперевернутое, але дзеркально-симетричного зображення віддалених об'єктів.

Купить телескоп Arsenal 70/700 AZ2 Киев, Харьков   Телескоп Arsenal 70/700 AZ2 для детей

Висновок

Телескоп Arsenal 70/700 AZ2 заслуговує високої оцінки, його можна сміливо рекомендувати в якості першого телескопа як для дорослого любителя астрономії, так і для дитини. Простота складання й експлуатації, невибагливість в обслуговуванні та надійність конструкції – ось основні переваги даної моделі. Крім того, виробник постарався зменшити кількість пластикових деталей, що говорить на користь зносостійкості телескопа.

Переваги:

 • Багата комплектація
 • Доступна ціна
 • Хороша якість оптики як для телескопа в своєму ціновому сегменті
 • Гідне якість механічної частини

Недоліки:

 • Слабке покриття, що просвітлює, лінз об'єктива
 • Бюджетне виконання деяких аксесуарів в комплекті
 • Пластиковий фокусер

Автор огляду (текст і фото): Галина Цехмістро

Теги: дитячі телескопи, телескопи для дітей, телескопи для новачків, телескопи для початківців, рефрактори, лінзові телескопи

Гарантійний термін 2 роки
Швидкий підбір для дітей • для новачків
Оптична схема рефрактор
Діаметр об'єктива 70мм
Фокусна відстань 700мм
Тип монтування азимутальне • вилкове
Max корисне збільшення 140х
Особливість оптики ахромат
Роздільна здатність 1.65"
Проникаюча сила 11.9
Відносний отвір 1/10
Особливості фокусера рейковий • пластиковий
Окулярний вузол 1.25"
Штатив алюмінієвий
Діагональне дзеркало 90град.
Орієнтація зображення дзеркально-симетричне
Спостереження наземних об'єктів • Місяця та планет

В прошлом году дочь была впервые в планетарии с детьми из лагеря, после чего постоянно начала интересоваться звёздами, планетами, что такое созвездия, галактики, чёрная дыра. Купили книгу по астрономии, и ее просто не оторвать было. Тут мы поняли, что интерес ее надо поддержать и развивать, поэтому решили купить телескоп. Пока начнём с этого, простенького, дальше будет видно, вероятно придётся брать через пару лет что-то более серьёзное. Но пока начнём с малого. Для начала - самое оно, очень простой в работе, ничего сложного или заумного. Пока изучаем звёзды, учимся ориентироваться по ночному небу. Луна великолепна, планеты крошки конечно, особо деталей там не рассмотришь, но мы ни о чем не жалеем. Вполне оправдал ожидания

В перрвую очередь хочу поблагодарить магазин за очень биструю доставку,комплектация супер,телескоп очень класний,видно все)))

Ребенку на 9 лет взяли, вроде доволен. Со сборкой сам разобрался, не подпускал помогать :) Пока погода хорошая была то постоянно на луну глазел. Нам показывал,прям из окна квартиры было очень интересно на нее посмотреть. Спасибо за хорошую консультацию и оперативную доставку.

отличный вариант в качестве первого инструмента для изучения звездного неба. Сборка телескопа осуществляется за считанные минуты, ничего сложного. наведение телескопа тоже выполняется без каких-либо затруднений. объектив просветлен, тренога довольно устойчива. комплектные окуляры вполне достойного качества как для телескопа начального уровня - все-таки супер плессл, а не гюйгенсы или кельнеры. фокусер немного люфтил, но немного сильнее прижав его винтом сверху, удалось его устранить. думали использовать его еще в качестве ползорной трубы, чтобы смотреть по земле, но все-таки, во-первых, он меняет местами лево и право, а докупать призму земного изображения - это четверть стоимости самого телескопа. + все-таки по сравнению с обычной подзоркой - он довольно громоздкий, из-за чего менее удобен для транспортировки. поэтому решили еще потратиться на подзорку недорогую или монокуляр

Телескоп уже есть. Большое спасибо за подсказку :)

Написати відгук

Рекомендовані товари

Огляд
Телескоп Celestron AstroMaster 70AZ
Немає в наявності Модель: 100120-03
Топ продажів
Огляд
Телескоп Sky-Watcher BK 705AZ2
Немає в наявності Модель: 100124-02
Огляд
Телескоп Kson KTA80072U Alt-Az Yoke
Немає в наявності Модель: 100128
Топ продажів
Телескоп Sky-Watcher BK 707AZ2
Немає в наявності Модель: 100651-02
Телескоп Sky-Watcher BK 709AZ3
Немає в наявності Модель: 100652-02
Телескоп Bresser Junior 70/700 NG
Немає в наявності Модель: 1020-01
Топ продажів
Огляд
Телескоп Bresser Sirius 70/900
Немає в наявності Модель: 1028-01
Топ продажів
Телескоп Levenhuk Skyline 70/700 AZ
Немає в наявності Модель: 101520-05
Відео
Телескоп Sigeta Dorado 70/700
4 460грн.
На складі Модель: 1540-04
Телескоп Sigeta Ursa 70/700
Немає в наявності Модель: 1542-04
Телескоп Vixen Mini Porta A70Lf
Немає в наявності Модель: 101561-04
Телескоп Bresser Mars Explorer EL 70/900 NG
Немає в наявності Модель: 1619-01
Телескоп Sky-Watcher BK 705AZ3
Немає в наявності Модель: 101893-02
Телескоп Celestron PowerSeeker 70AZ
Немає в наявності Модель: 101894-03
Телескоп iOptron iExplore 70AZ
Немає в наявності Модель: 2036-04
Топ продажів
Телескоп Arsenal Land & Sky 707MD
Немає в наявності Модель: 2075-03
Топ продажів
Телескоп Arsenal Land & Sky 707 AZ2W
Немає в наявності Модель: 2076-03
Телескоп Bresser Sirius Solar 70/900 Carbon
Немає в наявності Модель: 105863-06
Топ продажів
Телескоп Omegon AC 70/700 AZ-2
Немає в наявності Модель: 108049-30
Телескоп Celestron ExploraScope 70AZ
Немає в наявності Модель: 109019-03
Телескоп Arsenal Land & Sky 707 AZ2W з сумкою
Немає в наявності Модель: 109541-03
Телескоп Arsenal Land & Sky 707MD з сумкою
Немає в наявності Модель: 109542-03
Телескоп Arsenal-Synta 70/700 AZ2 з сумкою
Немає в наявності Модель: 109543-03
Телескоп Sigeta Perseus 70/800
Немає в наявності Модель: 109818-04
Телескоп Sigeta Scorpius 70/900 EQ
Немає в наявності Модель: 109820-04
Телескоп Celestron AstroMaster LT 70AZ
Немає в наявності Модель: 110719-03
Відео
Телескоп Bresser Messier AR-70/700 AZ
5 799грн.
На складі Модель: 112640-01
Телескоп Levenhuk Skyline Base 70T
Немає в наявності Модель: 114613-30
Телескоп Konus KonusNova-70 70/800 Alt-AZ
Немає в наявності Модель: 115094-04
Телескоп National Geographic 70/900 NG
Немає в наявності Модель: 115122-06
Телескоп Levenhuk Blitz 70 Base
Немає в наявності Модель: 115563-30
Відео
Телескоп Sigeta StarWalk 72/800 AZ
6 406грн.
На складі Модель: 115781-04
Залишити відгук  ↓
 
11 відгуків
3 відповідей
6 оцінок
100% 6 схвальних
27  
Корисність відгуків
32 голосів
97% 31 схвальних
31  

Залишайте відгуки - вони важливі для покупців.