Чи варто купувати мікроскоп з пластиковою оптикою?


  • 23 липня 2019 11:45:15
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 297
  • 0

Привіт усім, хто переглядає черговий випуск відеоблогу ОптикалМаркат зі мною, Галиною Цехмістро! Сьогодні я вирішила поділитися з Вами своїм глибоким переконанням, що купувати мікроскоп з пластиковою оптикою – означає купити іграшку, і аж ніяк не прилад для вивчення біології.

Коли Ви купуєте дитячий набір лікаря, Ви ж не очікуєте, що зможете дійсно послухати, як б’ється серце за допомогою іграшкового стетоскопа або виміряти артеріальний тиск іграшковим тонометром. Чи не так? Так само й мікроскоп з пластиковою оптикою – за своєю суттю це лише пізнавальна іграшка, але не більше того. Якщо Ви обираєте його для дитини віком 4-5 років, я ще можу припустити, що це ймовірно буде вдалий подарунок. Але не варто витрачати гроші на таку іграшку для обізнаного школяра. Це як Ви б придбали йому іграшковий телефон замість справжнього смартфона. Ніби-то він і кнопочки має, й екранчик, і музику грає якусь, але це іграшка, з якою не можна дійсно подзвонити знайомим, щось сфотографувати і поділитися фото з друзями. Так і мікроскоп з пластиковою оптикою, ніби-то і мікроскоп, ніби-то й схожий на справжній, та все ж в його окуляр майже нічого не видно. Все, що Ви отримаєте - якесь нечітке, зовсім несфокусоване зображення. І нехай Вас не вводить в оману вказане величезне збільшення чи ще якісь обіцянки-цяцянки виробника. Адже справа зовсім не у збільшенні, а у якості лінз оптичної системи, і як результат – якості зображення. Які там проєктори, адаптери для смартфонів та інші аксесуари, якщо навіть в окуляр зображення буде, відверто кажучи, незадовільним.

Але вибір завжди за Вами. Звичайно, Ви можете купити мікроскоп-іграшку і в нашому магазині ОптикалМаркет, але краще не робіть цього. Ми з більшим задоволенням порадимо Вам справжній мікроскоп для навчання, що відкриє двері у дуже цікавий світ науки мікробіології для Вашої дитини і навіть Вас, ще й майже за ті ж самі кошти! І як уже тут прийнято наприкінці казати, якщо Вам сподобалося відео, не забувайте ставити лайки і підписуватися на наш канал! До зустрічі!

 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.